Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №31 Вінницької міської ради

У мальовничому куточку нашого міста, на лівому березі річки Південний Буг у 1984 році було споруджено нове приміщення СЗШ І-ІІІ ступенів № 31 (у 1962 році школа була заснована як навчальний заклад для працюючої молоді).

1 вересня 1985 року школа розпочала відлік свого нового життя під керівництвом директора Пастуха Степана Корнійовича. Будучи енергійною, творчою, дієвою людиною, Степан Корнійович згуртував навколо себе колектив однодумців, людей високої педагогічної майстерності.

Відкриття школи співпало з відродженням української ментальності, національної культури, свідомості. І незважаючи на те, що спочатку викладання навчальних предметів велося російською мовою, через декілька років було вирішено перейти на українську, поглиблено вивчати народознавство, культурологію, історію України, українське прикладне народне мистецтво. Ініціатором цих нововведень стала новий директор школи Добровольська Емілія Броніславівна. школі діє шкільне врядування під керівництвом президента школи.

Виховна робота проводиться за десятьма напрямами. Працює гурток «Клубочок», де дівчатка мають змогу навчатися шиттю, в'язанню гачком і спицями, вишивання. Учні працюють з бісером та природнім матеріалом.

На базі школи міським методичним кабінетом та обласним інститутом післядипломної освіти педагогічних працівників проводяться відкриті уроки для вчителів міста та області.


Переглядів: 9147
Поширень: 2