Телефон: 0432 46-05-57

Сайт

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів із спеціалізованими класами з поглибленим вивченням математики та фізики №34 Вінницької міської ради

Спеціалізована середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням математики і фізики №34 відкрита у 1990 році як базовий ліцей при Вінницькому політехнічному інституті.
За підсумками атестаційної експертизи, яка проводилась управлінням освіти у 1998 році, школі одній із перших в місті було встановлено вищу категорію.

Школа знана в місті своїми здобутками. Серед її випускників доктори та кандидати фізико-математичних наук, доктори філософії та політології, кандидати історичних наук. Колишні учні сьогодні є успішними науковцями не тільки на теренах України, а й в Росії, США, Німеччині, Канаді, Ізраїлі.

Педагогічна майстерня колективу школи вирізняється авторськими методиками. Головним фундатором успіхів школи був її перший директор Волосенко І.Д., творча особистість, чудовий керівник і педагог, який очолював школу з 1990 по 2007 рік.

З серпня 2007 року колектив очолює Крамар Володимир Петрович.

Диференційований та індивідуальний підхід до навчання і виховання, використання інноваційних технологій, творчий підхід до справи - ось риси, властиві педагогічному колективу школи.

Традиційними є першості та призові місця шкільних команд на міських предметних олімпіадах з математики, хімії, фізики. Учні школи - переможці обласних, заключних етапів Всеукраїнських, міжнародних олімпіад, лауреати Малої Академії Наук. Активну участь беруть учні школи у Всеукраїнських конкурсах „Кенгуру" та „Левеня", у конкурсі розв'язування логічних задач.

Своє основне завдання школа бачить у формуванні особистості, виробленні стійкої моральної і соціальної позиції. З цією метою у закладі працює ряд факультативів та гуртків. Успішно діє у школі президентська учнівська республіка. Традиційним є створення дитячих об'єднань за різними напрямками виховання. Девіз школи: „Завзяття, знання, творчість, сила та радість у 34-кратному розмірі".


Переглядів: 13924
Поширень: 2