Телефон: 0432 27-78-17

Сайт

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №13 Вінницької міської ради

Приміщення школи добудовано в 1934 році в районі ІІ військового містечка. Школа почала існувати як середня російськомовна школа №19. Очолює колектив директор школи Лученко Світлана Володимирівна. Матеріально-технічна база закладу: 1 комп’ютерний клас, 3 спортивних зали, баскетбольний, волейбольний майданчики , майданчик із смугою перешкод.

Школа відкрита для співробітництва з іншими навчальними закладами, громадськими організаціями та установами. В перспективі педагогічний колектив і батьківська громада бачать її навчальним закладом нового типу, по можливості, школою-гімназією.

Колектив школи працює над реалізацією Концепції громадянського виховання особистості в умовах розвитку української державності.

Основними напрямками розвитку творчості педагогічного колективу є вміння перебудувати роботу щодо нового бачення, співпраця педагогів та учнів у творчому процесі, відсутність стереотипів.

Учителі прагнуть викликати в дитини інтерес до власного життя, до оволодіння навичками учіння, самоорганізації.

Головною метою виховання у закладі є створення умов для розвитку і самореалізації кожної особистості, формування трудової і моральної життєтворчої мотивації, активної громадянської та професійної позиції, виховання здорового способу життя.


Переглядів: 5282
Поширень: 1