Концерн Поділля
Відповідь:

Шановна Людмила Григорівна! Я думаю, що із засобів масової інформації Ви, мабуть, ще того ж дня дізнались, що 9 жовтня акціонерне товариство «Вінницяобленерго» дійсно почало відключати об’єкти комунального підприємства Вінницької обласної ради «Вінницяоблводоканал» від енергоживлення через непогашення водоканалом заборгованості за спожиту електроенергію. І не лише на Старому мсті, а по всій Вінниці. Це борг, який утворився не за один рік через різницю в тарифах, яку держава не погасила.

Ситуація, коли у конфлікті між двома підприємствами-надавачами послуг заручником стає міська громада – неприпустима. Саме тому спільно з керівництвом Вінницької ОДА ми відпрацювали алгоритм вирішення проблеми погашення боргів КП «Вінницяоблводоканал» перед енергетиками, аби не було повторення цієї історії з відключенням.

В той же час позиція міської влади незмінна – безкінечно розплачуватись за чиюсь безгосподарність місто не буде. Ще в кінці літа ми прийняли рішення сесії міської ради щодо передачі облводоканалу в комунальну власність міста. Це має зробити обласна рада. І ми чекаємо від неї відповідного рішення, щоб навести порядок на цьому підприємстві.

Ситуація і зараз залишається непростою, оскільки водоканал має заборгованість і перед ТОВ «Енера Вінниця». Ця структура також не є комунальним підприємством, тому процес перемовин теж є дуже непростим. Але ми використовуємо всі можливі інструменти для того, щоб у подальшому жодних відключень більше не було. Дякую.

Переглядів: 123
Поширень: 0