Підприємці, які створюватимуть нові робочі місця, зможуть отримати часткову компенсацію ЄСВ

Таке рішення на підтримку бізнесу було прийнято в рамках антикризової програми С. Моргунова «Вінничани важливі». Воно передбачає часткову компенсацію сплати обов’язкового платежу до системи загальнообов'язкового державного соціального страхування (ЄСВ) за кожного нового найманого працівника, починаючи з місяця, в якому його було працевлаштовано, до кінця 2020 року.  

Однією з умов є збереження кількості робочих місць, станом на 31 березня, відсутність скорочень працівників до кінця 2020 року та офіційна зарплата не нижче мінімальної.

Для того, щоб мати можливість отримати цю пільгу, підприємець має бути зареєстрованим та вести господарську діяльність на території Вінницької міської ОТГ, не перебувати у стані ліквідації, реорганізації та не мати  заборгованості щодо сплати податків і зборів перед бюджетами всіх рівнів. 

Вінницькі підприємці, які створюватимуть нові робочі місця, зможуть отримати часткову компенсацію ЄСВ

Механізм оформлення компенсації наступний. Щоквартально, департамент економіки і інвестицій міської ради подає запити співвиконавцям порядку щодо новостворених робочих місць згідно кількості підприємців, які подали заяви щодо участі у процедурі компенсації

Протягом десяти робочих днів ГУ ДПС у Вінницькій області та ГУ ПФУ у Вінницькій області надають інформацію щодо кількості створених робочих місць у відповідних суб’єктів господарювання. Після чого департамент економіки і інвестицій міської ради готує і подає відповідний проект рішення на розгляд виконавчого комітету Вінницької міської ради. На підставі цього рішення і здійснюватиметься часткова компенсація роботодавцям витрат на загальнообов'язкове державне соціальне страхування за новостворені робочі місця.

Механізм набирає чинності з 1 липня 2020 року і діятиме до кінця поточного 2020 року. Компенсація за останній квартал року буде здійснена до 31 березня 2021 року.Переглядів: 2283
Поширень: 0