Сьогодні у Вінниці відкрились п’ять дитячих садочків, на завтра планують ще мінімум чотири

1 червня у місті після карантину розпочали роботу три комунальні дитячі садочки: №28, 36, 47 та два приватні. У інших закладах триває підготовка або ж перевірка спеціальною комісію. Про це розповіла директорка департаменту освіти міської ради Оксана Яценко. 

Для того, щоб відкрився дитячий садок, має бути виконаний ряд вимог. По-перше, всі працівники закладу повинні пройти щорічні медичні огляди. А у зв’язку з тим, що через карантин не працювали кабінети медогляду, цей процес ще триває.

«У закладі має відповідати стандартам якість води, адже на період карантину для заощадження ресурсів системи очистки були законсервовані. Також садочки мають бути забезпечені продуктами харчування, адже вони не працювали два з половиною місяці, і рішенням виконкому наявні на час карантину продукти були передані у медичні установи», – каже Оксана Яценко.

Заклади дошкільної освіти повинні бути забезпечені необхідними деззасобами, антисептиками, бактерицидними лампами, безконтактними термометрами тощо. Кошти на ці засоби за дорученням міського голови Сергія Моргунова виділено з бюджету міської ОТГ 

Нагадаємо, що під час онлайн-брифінгу Сергій Моргунов зазначив, якщо у батьків намагатимуться збирати кошти на ці цілі, їм потрібно повідомити на Цілодобову варту або особисто міському голові через Інтернет: сторінку Вінницької міської ради або сайт Майвін.

Ще одне обмеження, яке гальмує відкриття ряд дитячих садочків – нестача кадрів. Це стосується неможливості виходу на роботу людей із хронічними захворюваннями і людей 60+ . Тому зараз триває пошук персоналу. 

Як тільки заклади виконають всі необхідні умови, до них виїздить комісія, яка комплексно перевіряє готовність до роботи. До неї входять представники департаменту освіти міської ради та міського управління Держпродспоживслужби. 

Планується, що завтра розпочнуть роботу ще щонайменше чотири садочки. Поступово відкриватимуться й інші ДНЗ.Переглядів: 4771
Поширень: 1