Новопризначений очільник поліції : для нас головне не статистика, а довіра людей

2 червня начальник обласного главку поліції зустрівся з представниками регіональних мас-медіа. Полковник поліції розповів про свою діяльність на Одещині, наголосив на основних аспектах та завданнях діяльності поліцейських Вінниччини та відповів на запитання журналістів.

Як зазначив Іван Іщенко, головним завданням для нього є те, щоб кожний мешканець Вінниччини почував себе безпечно і захищено, мав зворотній зв’язок з поліцією і, зателефонувавши на номер 102, завжди вчасно отримав допомогу.

Новопризначений очільник поліції : для нас головне не статистика, а довіра людей

Керівник обласного главку зауважив, що дисципліна і законність в лавах поліції є одним з найголовніших факторів. На протиправні дії поліцейських, порушення дисципліни і законності він реагуватиме жорстко.

- Поліція Вінниччини працюватиме в рамках закону, для людей, для нас головне не рейтинги, не статистика, а довіра людей, - зазначив Іван Іщенко.

Він закликав представників засобів масової інформації до співпраці та підкреслив, що завжди відкритий до конструктивного діалогу з представниками громадськості.

Іван Іщенко також пообіцяв, що працюватиме над покращенням матеріально-технічної бази вінницької поліції, особливо спецпідрозділів, адже від цього напряму залежить якісне та ефективне виконання обов’язків поліцейськими.

Новопризначений очільник поліції : для нас головне не статистика, а довіра людей

На Одещині, будучи начальником управління превентивної діяльності, Іван Іщенко запроваджував скандинавську систему охорони публічної безпеки та правопорядку – «Поліцію діалогу», що дало змогу врегульовувати конфліктні ситуації за допомогою комунікації, мінімізувавши застосування силових підрозділів, працював над впровадженням в регіоні туристичної поліції.Переглядів: 3109
Поширень: 0