В вересні у Вінниці відбудеться фестиваль національної кухні "Подільський горщик"

Цьогоріч восени  у Центральному міському парку відбудеться фестиваль національної кухні "Подільський горщик". 

«Вінницька обласна державна адміністрація вирішила спільно з Вінницькою міською радою провести фестиваль національної кухні «Подільський горщик» у Центральному міському парку, який орієнтовно запланований на 22 вересня 2018 року. Була розроблена відповідна концепція та мета фестивалю, яка полягає у поєднанні багатовікових традицій та рецептів із сучасними технологіями та техніками приготування страв», - повідомив директор департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку ОДА Володимир Мережко.

«Ми довго думали над назвою  даного заходу і, врешті, запросили вінничан долучитись до обговорення через соціальні мережі. Чому «Подільський горщик»? Символом фестивалю стануть подвійні горщики близнята, як символізують зіткнення минулого і сучасного – національні традиції та нові технології. А найголовніше – саме в «подільському горщику» перемішались страви тих народів, які населяли і населяють Поділля», - підкреслила заступник директора Департаменту Вєга Кулявець.

В вересні у Вінниці відбудеться фестиваль національної кухні "Подільський горщик"

Свою концепцію заходу висловила також засновниця проекту «Гастрогід Вінниччини» Олена Павлова: «Ми ще ніколи не збирали на одному майданчику всі національності які тут мешкають, ми ніколи не об’єднували єврейську, грузинську та вірменську кухні на одному фестивалі. Ми ніколи не знали про італійський вплив на кухню Поділля, не досліджували це настільки глибоко та цікаво. Кожна локація має бути екскурсом в історію Поділля. Тут ми хочемо представити наш проект «13 шефів», які будуть проводити свої майстер-класи спільно з носіями автентичних рецептів. Це все ми поєднаємо з новітніми технологіями. Цей фестиваль стане відкриттям».

В вересні у Вінниці відбудеться фестиваль національної кухні "Подільський горщик"

За підсумком організаційної наради було вирішено до кінця тижня подати пропозиції до концепції та програми заходу для подальшого їх опрацювання.Переглядів: 3383
Поширень: 1