За останній тиждень у Вінниці зареєстровано 81 випадок інфікування коронавірусом, що у 2,7 рази більше нормативного показника

З початку епідемії у Вінниці зареєстровано вже 1101 лабораторно підтверджений випадок інфікування коронавірусом, з них 96 - у дітей. За останній тиждень у місті було зареєстровано 81 випадок інфікування на COVID-19. Це перевищення у 2,7 рази від нормативного показника. З початку пандемії у Вінниці від хвороби померло 16 вінничан. 

На сьогодні 766 людей вже одужали, з них – 73 дитини, 152 медичних працівника. Станом на сьогодні хворіє 319 вінничан, з них  23 дитини.

«Зберігається напружена ситуація по захворюваності на COVID-19. За останній тиждень зареєстровано 81 підтверджений випадок інфікування коронавірусом по місту.  А нормативний показник має бути не більше 30.  Тобто маємо перевищення – в 2,7 рази. На стаціонарному лікуванні в медичних закладах перебуває 66 вінничан», - повідомив міський голова Сергій Моргунов під час щотижневого онлайн брифінгу. 

Наразі в реанімаційному відділенні міської клінічної лікарні №1 перебуває 9 пацієнтів, з яких 5 з підтвердженим діагнозом COVID-19, їх стан стабільно важкий. Один пацієнт підключений до апарату штучної вентиляції легень, а 4 – дихають за допомогою спеціальних масок (СІПАП).  

В реанімаційному відділенні Вінницької районної лікарні лікується троє вінничан з коронавірусом. Вони теж на СІПАП. Також один вінничанин перебуває в реанімаційному відділенні Калинівської ЦРКЛ, пацієнт підключений до апарату ШВЛ. Стан його важкий. 

Довідка:

В місті працює 16 мобільних бригад у 5-ти ЦМПСД міста: з 3 квітня вони здійснили уже 7244 виїзди, відібрано майже 14,5 тисяч зразків для ПЛР-тестів.  Проведено 7084 досліджень ІФА. Виявлено позитивних імуноглобулінів М – 36, імуноглобулінів G – 132. Всі позитивні випадки імуноглобулінів М направляються на ПЛР дослідження.Переглядів: 2007
Поширень: 0