У Вінниці розпочинається обговорення напрямів Стратегії розвитку перспективної Вінницької міської ОТГ

У п’ятницю, 17 липня 2020 року, о 14:00 розпочнеться перше експертне  обговорення напрямів стратегічного розвитку перспективної Вінницької міської ОТГ – «Цифрова трансформація: сталий розвиток громади». Захід відбудеться в режимі ZOOM-конференції, тож усі бажаючі взяти участь в обговоренні мають попередньо зареєструватись, щоб отримати посилання на онлайн-зустріч. 

У Вінниці триває розробка проекту Стратегії розвитку Вінницької міської ОТГ до 2030 року. Цей новий документ має включати в себе пріоритети розвитку на наступні 10 років не лише Вінниці, а й сусідніх сіл, які відповідно до Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 06 травня 2020 р. № 512-р «Про затвердження перспективного плану формування територій громад Вінницької області» мають увійти до Вінницької об’єднаної територіально громади.

В рамках написання проекту Стратегії розвитку Вінницької міської ОТГ до 2030, яка має робочу назву «Стратегія 3.0», розпочинається серія онлайн-зустрічей з фахівцями різних сфер та активними громадянами, де будуть обговорюватись пріоритетні напрями розвитку громад.  

Перша таке обговорення з громадськістю відбудеться вже цієї п’ятниці, 17 липня, і триватиме з 14:00 до 16:00. Обговорюватиметься тема «Цифрова трансформація: сталий розвиток громади».

Усі бажаючі взяти участь в дискусії мають зареєструватись за посиланням, згодом зареєстровані учасники отримають посилання на ZOOM-кімнату, де буде відбуватись ця подія. 

Такі зустрічі будуть проходити й по інших темах. Детальніше з переліком заходів та нормативною базою можна ознайомитись тут.

Крім того усі активні громадяни та громадянки можуть надсилати свої пропозиції  щодо розвитку об’єднаної громади на наступні 10 років на електронну скриньку [email protected] .

Програма зустрічі Програма зустрічі Цифрова трансформація.docxПрограма зустрічі Цифрова трансформація.docxПереглядів: 3211
Поширень: 0