В «Регіональному центрі серцево-судинної патології»  спалах коронавірусу

У закладі м. Вінниця «Регіональний центр серцево-судинної патології»  сьогодні відібрано 171 зразок біологічного матеріалу, станом на 11:00 год Лабораторним центром вже протестовано 140 зразків. За результатами обстежень виявлено 15 позитивних осіб: 9 медичних працівників (1 лікар, 6 медичних сестер та 2 санітара) та 6 пацієнтів.  Про це повідомляється на сайті Вінницької обласної державної адміністрації.

За дорученням голови ДОЗ облдержадміністрації та представники департаменту охорони здоровʼя м. Вінниці виїхали в заклад для проведення епідрослідування та недопущення подальшого розповсюдження хвороби серед клієнтів закладу. Про подальшу ситуацію в закладі будемо інформувати додатково.

Щодо захворюваності серед медиків - за останню добу захворювання виявлено серед 10 медичних працівників: одужало 323 медичних працівника; хворіє – 54. По кожному випадку захворювання серед медпрацівників буде проведене розслідування щодо підтвердження профзахворювання.

Загалом на Вінниччині за останню добу спостерігається різке збільшення випадків захворювання –  коронавірус вперше виявлено у – 46 осіб, що майже удвічі більше за попередню добу

Щодо ситуації із захворюваністю в закладах:

У Тиврівському обласному будинку-інтернаті для осіб з інвалідністю та осіб похилого віку після підтвердження захворюваності на COVID-19 у санітарки, яка тиждень перебувала вдома, мала симптоми та самостійно звернулась до сімейного лікаря, було проведено повне обстеження усіх працівників та підопічних закладу. Перевірено методом ПЛР 176 працівників та 189 клієнтів закладу. Коронавірус виявлено у 7 працівників та 7 підопічних. У жодного з них не спостерігаються прояви хвороби. На цей час хвороба протікає безсимтомно. Працівники перебувають на амбулаторному лікуванні під наглядом сімейних лікарів. Клієнти закладу госпіталізовані для постійного нагляду та медичного контролю в лікарню. В закладі проведено дезинфекцію та посилено контроль за станом працівників та клієнтів.

У Брацлавському навчально-виховному комплексі школі-гімназії. Після виявлення симптоматики у 2 дітей та підтвердження їх захворювання на COVID обстежені методом ПЛР усі контактні працівники та діти. Коронавірус виявлено у 5 дітей та 1 працівника. Діти госпіталізовані у дитячу обласну інфекційну лікарню, обстежені, пневмонії не підтверджені.Переглядів: 2250
Поширень: 0