Тривають пошуки  дівчини, яка зникла 17 липня  в селі Олександрівка Вінницького району. Задіяно усі  розшукові та оперативні можливості. Встановлюється місцезнаходження Кателян Наталії Олександрівни, 2003 р.н., жительки села Олександрівка, Вінницького району , яка 17 липня близько 16.00 пішла з дому та до теперішнього часу не повернулась.

За наявною в поліції інформацією, неповнолітня пасла худобу на околиці села Олександрівка разом з мамою та близько 16 години пішла по воду і зникла.

До поліції мама зниклої звернулась близько 2 години ночі. До того часу дівчину шукали рідні за допомогою місцевих жителів.

На Вінниччині третю добу розшукують 16-річну Наталію Кателян

За словами  заступника начальника ГУНП у Вінницькій області Олександра Остроглядова, для пошуків неповнолітньої задіяні усі розшукові та оперативні можливості. Особовий склад поліції Вінницького районного відділення поліції та суміжних районів залучений до прочісування територій. Поліції допомагають бійці Національї гвардії України,  рятувальники, місцева громада. Перевіряються водойми, криниці, лісові масиви, проводиться подвірний обхід та опитування  місцевих мешканців.

Прохання до громадян, які володіють будь-якою інформацією про місцеперебування розшукуваної дівчини, прохання повідомити за телефонами: 0979461377 або 102.

На Вінниччині третю добу розшукують 16-річну Наталію Кателян

Прикмети дівчини:  зріст приблизно 155-165 см, худорлявої статури, волосся темно-русяве, заплетене у косу до плечей.

Була одягнена у рожеву футболку, клітчату спідницю, фіолетові калоші, жовту хустку з квітчастим візерунком.Переглядів: 2678
Поширень: 0