В амбулаторії ЦПМСД №3 вже відремонтували дах та встановили вікна, зараз утеплюють фасад

У Вінниці триває капітальний ремонт приміщення амбулаторій центру первинної медико-санітарної допомоги №3, що на вул. Воїнів-Інтернаціоналістів. Наразі робітники утеплюють фасад та встановлюють систему вентиляції.

У амбулаторіях центру первинної медико-санітарної допомоги №3 обслуговується 12 тисяч вінничан. Тут крім кабінетів лікарів функціонує кабінет щеплень, денний стаціонар, лабораторія, виконуються ЕКГ дослідження, маніпуляційний кабінет.

«Дуже важливо, щоб прийом у лікарні відбувався у комфортних умовах. А приміщення цього медичного закладу дійсно застаріло. Тут через вологу почала руйнуватися стіна. Також почала протікати покрівля. У незадовільному стані були й  інженерні комунікації. Тому керівництвом міста було прийнято рішення виконати у цьому році капремонт приміщення», - розповіла заступник директора департаменту охорони здоров’я Світлана Стефанкова.

В амбулаторії ЦПМСД №3 вже відремонтували дах та встановили вікна, зараз утеплюють фасад

Ремонтні роботи розпочались у березні цього року.  Вже встановили нові вікна, відремонтували дах, в приміщенні правого крила замінили електромережі, труби водопостачання, водовідведення та опалення. 

Наразі продовжується утеплення фасаду та встановлення системи вентиляції. Пізніше вхід до установи облаштують сучасним пандусом, а санвузли адаптують для зручності маломобільних відвідувачів.Переглядів: 3499
Поширень: 0