Сергій Моргунов: «За останній тиждень у Вінниці зареєстровано 100 випадків інфікування коронавірусом»

У Вінниці зберігається напружена ситуація по захворюваності на COVID. За останній тиждень зареєстровано 100 нових випадків, при нормативному показнику не більше 30. Тобто, зафіксоване перевищення більше ніж в три рази. Про це розповів сьогодні міський голова Сергій Моргунов під час онлайн-брифінгу. 

З початку епідемії у Вінниці зареєстровано 1498 лабораторно підтверджених випадків інфікування коронавірусом, з них 128 випадків у дітей (8,6%). 1234 особи – одужали, з них – 106 – це діти, 201 - медичний працівник. Летальних випадків від COVID-19, на превеликий жаль, – 30. 

«На жаль, зберігається напружена ситуація по захворюваності на COVID. За останній тиждень зареєстровано 100 нових випадків при нормативному показнику не більше 30. Тобто, фактично нормативний показник перевищено у три рази. Поки що ми заходимося, згідно з рішенням Державної комісії ТЕБ і НС, у «жовтій» зоні. Але досить серйозна ситуація, не дай Боже, може призвести до того, що ми перейдемо до «помаранчевої», або й до «червоної» зони. Тому дуже багато залежить від кожного з нас», - сказав Сергій Моргунов

Станом на сьогодні хворіє – 234 вінничанина, в т.ч. 22 дитини. На стаціонарному лікуванні в медичних закладах перебуває 49 вінничан з підтвердженим COVID-19 та 46 пацієнтів з підозрою. 

В реанімаційному відділенні МКЛ №1 лікують 13 пацієнтів, з них шість з COVID-19, чотири – з підозрою. Стан їх стабільно важкий. Один пацієнт перебуває на ШВЛ, вісім пацієнтів – перебувають на Сіпап, один на кисні. 

Враховуючи наповненість інфекційного відділення вінницької МКЛ №1, вінничанам, які захворіли на COVID-19, надають допомогу районні лікарні. Наразі  у Вінницькій центральній районній лікарні  перебуває 11 вінничан, у Хмільницькій ЦРЛ – 9, Калинівській ЦРЛ  – 6. У дитячій інфекційній лікарні перебуває 4 дитини з коронавірус. 

Амбулаторно лікуються вдома зараз 185 пацієнтів. Під спостереженням сімейних лікарів – 706 осіб. 

«Ще раз хочу закликати всіх вінничан дотримуватися всіх протиепідемічних заходів, використовувати засоби індивідуального захисту, дотримуватись соціальної дистанції під час перебування у місцях масового скупчення людей, щоб не наражати себе і своїх рідних та близьких на небезпеку, пов’язану із наслідками COVID-19», – зазначив Сергій Моргунов.Переглядів: 2423
Поширень: 2