Сергій Моргунов розповів, що буде зі стадіоном «Локомотив» та як місто підтримує ФК «НИВА»

Сьогодні Вінницький міський голова Сергій Моргунов під час традиційного онлайн-брифінгу відповідав на питання вінничан, які вони надсилали на його сторінку у Фейсбуці. Зокрема, містян цікавили перспективи реконструкції Центрального міського стадіону та чи підтримують органи місцевого самоврядування футбольний клуб «Нива». 

«Центральний міський стадіон «Локомотив» потребує колосальної і масштабної реконструкції, щоб згідно з усіма європейськими стандартами можна було проводити там змагання відповідного рівня. А це надзвичайно великий фінансовий ресурс. Наприклад, реконструкція у свій час стадіону у нашому польському місті-побратимі Кельце, яка відбулась за підтримки Європейського Союзу, коштувала 15 млн євро. Це стадіон приблизно такий, як у нашому місті. Відповідно, реконструкція нашого стадіону коштуватиме не менше 450 млн грн. Це колосальний ресурс на один об’єкт, якого немає в міському бюджеті. Але ми розуміємо, що цю реконструкцію треба провести і шукаємо інвестора, та розуміємо, в якому напрямку потрібно рухатися», – сказав Сергій Моргунов

Сергій Моргунов розповів, що буде зі стадіоном «Локомотив» та як місто підтримує ФК «НИВА»

Також очільник міста розповів, що наразі у Вінниці зосередилися на облаштуванні спортивних майданчиків біля шкіл. За останні роки оновили спортивну базу у 29 школах. У цьому році облаштували нові стадіони у школах №20, №33 та №2, а також збудували спортивне ядро у новій гімназії на Поділлі.  На території Центрального міського стадіону в рамках проєкту «Бюджет громадських ініціатив» завершується будівництво нового волейбольного майданчика з сучасним покриттям.

Мер міста зазначив, що постійно підтримується і ФК «Нива». Наприклад, у 2019 році з міського бюджету на підтримку клубу виділили 1 млн 400 тис. грн, в цьому році – передбачено 1 млн. Також  звернулися до обласної ради щодо підтримки в такому ж розмірі з обласного бюджету. А усі тренування для команди «Нива», які вони проводять на стадіоні «Локомотив», є безкоштовними. 

Варто зазначити, що у різних змаганнях з футболу бере участь 50 дитячо-юнацьких вінницьких команд, міська рада також забезпечує їхню участь. Загалом у місті працює сім муніципальних дитячо-юнацьких спортшкіл, де різними видами спорту займається майже 2500 дітей. Всі вони фінансуються  з бюджету Вінницької міської ОТГ. Переглядів: 1569
Поширень: 0