Вінничан запрошують на перегляд фотографій кінця 19 початку 20 століття

25 серпня відбудеться відкриття історичної фотовиставки “Back to the Future” у приміщенні Вінницького обласного молодіжного центру “Квадрат”, який знаходиться за адресою вулиця Театральна, 15.

Ця виставка є першим мистецьким проєктом Квадрату, створеним силами самих молодіжних працівників. В рамках цієї виставки автори хочуть показати красу епохи кінця XIX - початку XX століття та за допомогою синергії старовинних фото та сучасних технологій допомогти відвідувачам відчути весь колорит тодішньої епохи. У ході виставки щодня відбуватимуться різноманітні вечірні атракції, що перетворять простір на справжню міні мистецьку резиденцію з художниками, співаками та акторами.

Програма виставки

Партнер проекту: Вінницький обласний академічний український музичнодраматичний театр ім. М.К. Садовського. Захід відбудеться із дотриманням усіх карантинних вимог: усі відвідувачі виставки повинні будуть пройти термоскринінг та перебувати в масці протягом усього часу відвідування простору. Кількість гостей обмежена. Переглядів: 2610
Поширень: 0