В 32-й школі через хворобу одного з учнів клас пішов на карантин

У загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №32 у Вінниці закрили один з класів (3-Д) на карантин. Причиною стала хвороба одного з учнів\учениць.

Це у коментарі Vежі підтвердив директор закладу Олександр Швець.

– Вчора був святковий перший урок, єдиний, і ця дитина теж була. Ввечері в неї був позитивний ПЛР: батьки мені сказали сьогодні зранку. Це лише один клас. У зв’язку з тим, що цей святковий урок проводила і контактувала з дітьми лише їхній вчитель початкової школи, то відповідно вона і клас переходить на самоізоляцію на 14 календарних днів (2-15 вересня), – розповів Олександр Дмитрович.

З його слів, відповідно  до законодавства, протягом цього часу навчання буде здійснюватися дистанційно. Дитина буде допущена до навчання лише за наявності довідки від лікаря, що вона вже може перебувати в колективі. А педагогічному працівнику на 14 добу, також відповідно до законодавства, мають зробити ПЛР-тест.

Олександр Швець зазначив, що клас нараховує 33 учнів, але вчора на уроці усіх не було. Також він закликликає утриматися від булінгу відносно дітей і дорослих, адже “такого бути не повинно”.

Пізніше інформацію підтвердила й директорка Департаменту освіти Вінницької міської ради Оксана Яценко і додала, що інших подібних випадків у вінницьких школах наразі немає.Переглядів: 7073
Поширень: 1