День міста в районі олійножирового комбінату проходитиме біля озера на сцені нового Літнього театру

11 вересня з 16:00 до 19:30 по вулиці Волошковій біля Літнього театру розгорнеться «SunFlower City» (Місто соняшників). Тут проходитимуть концерти, інтерактиви та конкурси. Буде розміщено фуд-корти. Тож, розваги на свій смак знайдуть всі бажаючі.

У цьому році заходи до Дня міста проходитимуть у різних куточках Вінниці. У районі олійножирового комбінату активності відбуватимуться біля нової сцени з амфітеатром, яку завершують будувати у рамках конкурсу «Бюджет громадських ініціатив».

«Мешканці люблять проводити час біля озера по вулиці Волошковій. Ця територія останнім часом активно змінюється, вона стає більш комфортною для відпочинку. Це улюблене місце для місцевої малечі, адже минулого року тут облаштували дитячий майданчик з гірками, схили покрили штучною травою, поставили лавочки. Наразі тут облаштовують сцену з амфітеатром.  Важливо, що проєкт по її будівництву запропонували самі вінничани і голосували також мешканці міста. Тепер тут проходитимуть концерти, свята, будуть організовувати дозвілля для людей. Вперше задіємо цю сцену на День міста. Ми дуже чекаємо свята та активно до нього готуємось», – каже депутатка міської ради Алла Власюк.

Начальник відділу культурно-мистецьких проектів та організаційно-масової роботи Тетяна Маєвська розповіла про заходи на цій локації: «Тут на вінничан чекатиме концертна програма від місцевих колективів. Будуть фотолокації з соняшниками, інсталяції, різні конкурси та розваги. Діток розважатимуть аніматори. Також тут діятиме фуд-корт».Переглядів: 2082
Поширень: 0