Сергій Моргунов: «Ми переносимо свято Дня міста – здоров’я громади важливіше»

На наступних вихідних у Вінниці планувались святкові заходи до Дня міста – упродовж трьох днів на різних локаціях в різних мікрорайонах. Однак у зв’язку із зростанням кількості нових випадків коронавірусу та прогнозами медиків щодо нового спалаху COVID-19 після свята Першого дзвоника – міський голова Сергій Моргунов оголосив про перенесення святкування в онлайн-формат. 

Очільник міста сказав, що постійно спілкується з лікарями і науковцями медичного університету, і за тиждень-два вони очікують спалаху коронавірусу після 1-го вересня. Бо на День знань, який для кожної родини є важливим святом, багато батьків, які прийшли з дітьми на свято – знехтували правилами безпеки. Не дотримувались соціальної дистанції та були без масок. Окрім того, в цілому у місті пішла тенденція до зростання захворюваності на COVID-19. Лише за останню добу +41 новий випадок (а в цілому в Україні 4 вересня зафіксовано черговий антирекорд:+2723 нових хворих).  

«У зв’язку з ризиками ще більшого зростання захворюваності я прийняв непросте рішення, але вважаю його правильним в цій ситуації: ми переносимо свято Дня міста. Забезпечити в місті святковий настрій і додати позитиву людям – це добре, але здоров’я вінницької громади для мене і для нашої команди – важливіше.  Тому коли ми подолаємо епідемію –тоді і будемо святкувати. І це буде як і раніше масштабно, із запрошенням відомих колективів, з цікавими проектами для людей різного віку і різними вподобаннями», - сказав Сергій Моргунов.

Також мер Вінниці звернувся до усіх працівників департаментів міської ради, які наразі активно готуються до відзначення Дня міста, з проханням із розумінням віднестися до ситуації.  

«Я хочу, щоб ви, як і всі вінничани, були здорові. В цьому складному році – це ключовий пріоритет! Тому будемо святкувати в онлайн-режимі. Тим більше, що досвід після цьогорічного Дня Європи уже є. Всіх вінничан також закликаю долучатись до свята онлайн, і у День народження рідного міста, яке ми традиційно відзначаємо в середині вересня, побажати нашій громаді стати ще сильнішою і згуртованішою, а місту, яке ми всі любимо і яким пишаємось, – розвиватись далі і ставати ще кращим.  Я зрозумію всіх вінничан – і тих, хто підтримає моє рішення про скасування свята, і тих, хто вважатиме його занадто обережним. Для мене важливий кожен вінничанин і здоров’я кожного з вас. Бережіть себе і своїх рідних!», – додав Сергій МоргуновПереглядів: 2678
Поширень: 2