Сергій Борзов зустрівся із гравцями футбольного клубу «Нива»

Сьогодні, 9 вересня, голова ОДА Сергій Борзов відвідав ранкове тренування футбольної команди «Нива» (Вінниця) на Центральному міському стадіоні «Локомотив».

В розмові із футболістами, тренерським штабом та очільниками «Ниви» керівник регіону поцікавився, яка допомога, необхідна команді, окрім фінансування.

Сергій Борзов наголосив на всебічній підтримці обласною і міською владою спортсменів та клубу: «Область і місто підтримують гравців та допомагають команді, аби розвивати футбол на Вінниччині. Команда має жити».

Сергій Борзов зустрівся із гравцями футбольного клубу «Нива»

Нагадаємо, цьогоріч на утримання ФК «Нива» із обласного бюджету виділено 1 млн грн.

Спортивний директор футбольного клубу Михайло Куниця зазначив, що «Нива» – це тренд міста і області, команда існує з 1958 року. Водночас, футболісти «Ниви» отримують найнижчу серед футбольних клубів України зарплату.

Сергій Борзов зустрівся із гравцями футбольного клубу «Нива»

Учасники зустрічі обговорили низку питань, які стосуються перспектив розвитку футболу в області.

В ході розмови президент ФК «Нива» Вадим Кудіяров наголосив на необхідності розбудови футбольної вертикалі, аби юні футболісти бачили свої майбутні перспективи. Він констатував той факт, що, наразі, через недостатнє фінансування, «Нива» є своєрідною «кузнею кадрів» для інших футбольних клубів України.

За словами Вадима Кудіярова, керівництво клубу неодноразово зверталося до комерційних спонсорів, однак ніхто не висловив бажання підтримати єдину професійну команду області: «На жаль, сьогодні ніхто з успішних підприємців не зацікавлений в тому, аби взяти команду під опіку. Окрім того, відсутнє законодавство, яке б стимулювало бізнес підтримувати спорт».

Сергій Борзов зустрівся із гравцями футбольного клубу «Нива»

Під час зустрічі також йшла мова про долю центрального міського стадіону «Локомотив», який знаходиться в жахливому стані та потребує капітального ремонту і реконструкції, аби відповідати європейським стандартам.

Голова ОДА наголосив, що питання по стадіону «Локомотив» потрібно піднімати на державному рівні: «Стадіон в жахливому стані. Дивитися, як занепадає головна спортивна арена міста, неможливо. Наступного року необхідно почати вирішувати це питання з допомогою держави – із залученням коштів ДФРР. Нам спільно це під силу».

Сергій Борзов побажав футбольному клубові успіхів та перемог в цьому сезоні, а на наступний матч команди, який відбудеться 12 вересня, пообіцяв прийти з сином.Переглядів: 3189
Поширень: 1