Чотири класи з вінницьких шкіл на  самоізоляції: у вчителів виявили коронавірус

Станом на 9 вересня у Вінниці в школах №7, 14, 22, 23 чотири класи на самоізоляції. Навчання проводять в дистанційному режимі. Там у вчителів підтвердили COVID-19.  Про це повідомляє Вінниця.info.

«Відповідно до тимчасових рекомендацій головного санітарного лікаря Міністерства охорони здоров’я, коли регіон знаходиться у «жовтій» зоні, там навчання не відрізняються від «зеленої». Діють єдині обмеження та спільні вимоги. Це виконання санепідзаходів. Але ми бачимо, що є захворюваність, і бачимо, що є випадки. Наразі, чотири класи на самоізоляції. Уже в школах №7, 14, 22, 23 в семи вчителів підтверджений ПЛР тест на COVID-19. Такі люди відсторонюються від навчального процесу. Відповідно, і класи йдуть на самоізоляцію», - розповідає директорка департаменту освіти Вінницької міської ради Оксана Яценко.

Чотири класи з вінницьких шкіл на  самоізоляції: у вчителів виявили коронавірус

За вимогами Міністерства охорони здоров’я і Постановою головного санітарного лікаря, коли у дитини є позитивний тест, то весь клас, у якому вона перебувала, йде на самоізоляцію. Так само і вчителі, які викладали у цьому класі.

«Самоізоляція триває 14 днів. Тест можна здати на 7-8 день. Якщо він виявляється негативним, можна переривати самоізоляцію. Якщо захворів вчитель, то на самоізоляцію йдуть учні всіх класів, в якому він проводив навчання і колеги, з якими він спілкувався. Тобто, контактні особи в школах, працівники, з якими він був більше 15 хвилин у закритому приміщенні із засобами захисту, чи без. І відповідно ті, хто знаходився не менше півтора метри. Тому, зараз є такі випадки. І ці діти, які на самоізоляції, вони не припиняють освітній процес. Вони дійсно починають його проводити дистанційно. Вчителі мають з ними займатися. Мають проводити навчання і перевіряти домашні завдання. Для того, щоб діти не відстали від освітнього процесу», - продовжує Яценко.

Решта учнів та педагоги, які під ці критерії не підпадають, продовжують освітній процес в звичайному режимі. Батьки дітей, які навчаються у школах, де деякі класи пішли на самоізоляцію, сприймають інформацію спокійно.

Чотири класи з вінницьких шкіл на  самоізоляції: у вчителів виявили коронавірус

Задля недопущення розповсюдження інфекції, на територію навчальних закладів не пускають батьків. За цим суворо спостерігає муніципальна охорона.

«Сьогодні заборонено вхід на територію школи батькам, а також сторонній особам. Батьки дотримуються. Санітарні норми виконуються», - пояснив представник Муніципальної варти міста Сергій Борисович.

Фото: Вінниця.infoПереглядів: 5534
Поширень: 2