Школярі зіграли у інтерактивну онлайн-гру «UCHange LIVE: Вінниця»

В рамках святкування Дня міста, лідери та лідерки учнівської спільноти долучилась до інтерактивної онлайн-гри «UCHange LIVE: Вінниця», яка проводилася за методикою Ради Європи CivicLab в рамках реалізації проекту «Сприяння участі громадян у демократичному процесі прийняття рішень в Україні» в партнерстві з Департаментом освіти Вінницької міської ради та ГС «Київська громадська платформа неурядових організацій» та ГО "Форум розвитку громадянського суспільства".

Разом з командою професійних фасилітаторів учні на прикладі одного проєкту, а згодом кожен самостійно, прописували шляхи реалізації задуму. Більшість проєктів, які озвучила молодь, стосувалося облаштування спортивних стадіонів та майданчиків на території закладів освіти, що підтверджує правильну стратегію, яку обрала громада Вінницької міської ОТГ.

Школярі зіграли у інтерактивну онлайн-гру «UCHange LIVE: Вінниця»

Для ефективної взаємодії міської влади та громади, спільного та конструктивного вирішення питань, реалізації ідей та проєктів потрібні знання, практичні навички та компетенції щодо особливостей життєдіяльності та функціонування міста і його служб, інструментів впливу на владу та процесу прийняття рішень.

Такий досвід дає можливість створити всі умови для того, аби Вінниця стала містом, в якому хочеться залишитися для навчання, для ведення бізнесу, для життя.

Школярі зіграли у інтерактивну онлайн-гру «UCHange LIVE: Вінниця»

У департаменті освіти Вінницької міської ради зазначають, що думки і пропозиції молоді – цінний ресурс для розвитку громади. «Бюджет шкільних проєктів», «Конкурс екологічних ініціатив», «Бюджет громадських ініціатив», громадське об'єднання старшокласників «Лідер», Дитяча дорадча рада, Молодіжна рада міста – все це сприяє залученню молоді до широкого діалогу з міською владою. Переглядів: 2115
Поширень: 0