Вінниця отримала свій перший офіційний туристичний путівник

Минулого тижня в режимі онлайн-святкування Дня міста мешканцям і гостям Вінниці презентували перше офіційне видання, що максимально описує всі пропозиції та складові туристичної сфери Міста ідей. Відбулося це під час трансляції у соціальних мережах, яку проводили директор департаменту маркетингу міста та туризму Олександр Вешелені та вінницька гідеса Тетяна Рибак.

Вінниця вже давно переросла поняття міста для одноденної подорожі. Її туристичні магніти не обмежуються фонтаном, вежею, садибою Пирогова чи ставкою «Вервольф». Це набагато ширший перелік, який важко охопити навіть за одну кількаденну подорож. До того ж мандрівка навіть на вікенд не може обмежуватися відвідинами лише туристичних локацій. У такому разі гості міста обов’язково шукатимуть, де можна поїсти й переночувати та як зручніше пересуватися з однієї його частини в іншу. Тож, окрім складання маршруту різними музеями, артоб’єктами й атракціями, вони обиратимуть собі кілька готельно-ресторанних закладів і досліджуватимуть транспортну інфраструктуру.

До сьогодні різноманітні організації, пов’язані з туризмом у Вінниці, випускали флаєри, буклети, каталоги, мапи й навіть тематичні онлайн- чи офлайн-довідники. Але версію, яка б могла дати відповіді на більшість питань мандрівників, місто отримало тільки зараз.

Путівник Вінницею ― це перше туристичне друковане видання міста на цілих вісімдесят сторінок, упорядковане працівниками департаменту маркетингу міста та туризму Вінницької міської ради. Воно розповідає про історію Вінниці та її видатні постаті, місцеві туристичні об’єкти (архітектуру, мурали, скульптури, прогулянкові зони з фонтанами та водоймами), дозвілля (екскурсії, водні атракції й інші розваги), найяскравіші події, подільську кухню та вінницькі гастробренди (із вказівками, де це можна замовити чи придбати). Путівник містить інфографіку з розкладом місцевого транспорту й телефонами служб таксі, розділи з переліком найпопулярніших ресторанів, кав’ярень, пабів, готелів, гостелів і заміських комплексів.

Вінниця отримала свій перший офіційний туристичний путівник

Ті, хто захоче продовжити подорож Вінниччиною за межами обласного центру, зможуть знайти необхідну для себе інформацію так само у цьому виданні. Путівник оповідає, на які локації області варто звернути увагу в першу чергу і які тури можливо замовити, щоб охопити сусідні міста та селища.

Це ексклюзивне видання незабаром зможуть отримати клієнти закладів, у партнерстві з якими був реалізований друк перших накладів, а також учасники майбутніх туристичних заходів по Україні. Решта охочих мають можливість до кінця вересня взяти участь у квесті та виграти сам путівник і на додачу фірмові сувеніри, створені у стилі офіційного бренда Вінниці. Умови квесту опубліковані у соціальних мережах Instagram та Facebook на офіційних туристичних сторінках міста Visit Vinnytsia.Переглядів: 1939
Поширень: 0