Від «Слуги Народу» йде 46 кандидатів на голів об’єднаних громад Вінницької області

15 вересня з 12.00 до 13.00 години у Центральному парку відбулась Конференція Вінницької обласної організації політичної партії «Слуга Народу». Під час конференції відбулось висування кандидатів в депутати Вінницької обласної ради, районних, міських, селищних, сільських рад, та міських, селищних, сільських голів рад територіальних громад Вінницької області на чергових та перших місцевих виборах 25 жовтня 2020 року.

«На конференції Вінницька обласна організації прийняла рішення брати участь у місцевих виборах 25 жовтня. Команда «Слуги Народу» на Вінниччині це чесні, мотивовані, професійні, досвідчені люди. Це команда, яка готова працювати на досягнення цілей і якісних змін у своїй громаді, та області.

Ми планували сьогодні зібрати всіх представників нашої команди, яких партія висуває кандидатами, а це більше тисячі людей. У зв’язку з тим, що з 14 вересня в Вінниці встановлено «помаранчевий» рівень небезпеки поширення коронавірусу, та діють обмеження на проведення масових заходів - присутні лише кандидати на голів міських, селищних та сільських рад, які вестимуть команди в своїх громадах. Ми сформували команди до 46-ти об’єднаних територіальних громад Вінниччини», - говорить голова Вінницької обласної організації політичної партії «Слуга Народу» Ірина Борзова.

Перший в списку до Вінницької обласної ради від партії «Слуга Народу» - Володимир Мазуренко – вінничанин, народився в Липовецькому районі, член екіпажу найбільшого в світі вантажопідйомного літака Ан-225 «Мрія». Полковник авіації. Брав участь в миротворчих місіях. Пройшов навчання в Канаді про програмі НАТО. Більше 8 тисяч годин нальоту на різних типах літаків військової та цивільної авіації. З березня 2020 року під час пандемії коронавірусу в складі екіпажу «Мрії» доставляв засоби захисту для людей на всі континенти світу.

«Як член екіпажу найбільшого у світі українського літака АН-225 «Мрія» хочу побажати всім вінничанам, щоб на крилах ваших мрій ви прилітали до домівок своїх рідних та близьких. Нехай мир, міцне здоров’я та синє небо будуть супутниками вашого життя».

Від «Слуги Народу» йде 46 кандидатів на голів об’єднаних громад Вінницької області

Кандидат на посаду Вінницького міського голови та перший в списку до Вінницької міської ради від партії «Слуга Народу» - Сергій Борзов – голова Вінницької обласної державної адміністрації. Досвідчений державний управлінець з багаторічним досвідом підприємницької діяльності. У Вінницькій адміністрації оптимізував штатну чисельність, яка була найбільшою в Україні після Харківської ОДА, скоротивши витрати платників податків на утримання чиновників. Спростив систему звернень громадян, створивши «гарячу лінію» і Telegram-бот для оперативної відповіді на питання до обласної влади.

«Місто – це люди. Саме вони роблять Вінницю такою, як вона є. Між людьми і владою не повинно бути прірви. Лише відкрито, у спільній взаємодії можна досягти найкращих результатів. У Вінниці потрібно відновити чесні відносини з бізнесом - без монополій, схем та «відкатів».

Від «Слуги Народу» йде 46 кандидатів на голів об’єднаних громад Вінницької області

Михайло Ганчук. Кандидат в депутати Вінницької міської ради. Підприємець. Благодійник. Засновник та генеральний директор компанії «Промавтоматика Вінниця» зі штатом понад 400 спеціалістів. Компанія займається виробництвом мікропроцесорної продукції, світлодіодних світильників, автоматизацією виробництва, проводить електромонтажні роботи по всій території України. Проходив навчання, та стажування в Швеції, Німеччині, США і Великобританії.

Від «Слуги Народу» йде 46 кандидатів на голів об’єднаних громад Вінницької області

Наталя Заболотна. Кандидат в депутати Вінницької обласної ради. Перший заступник голови Вінницької обласної державної адміністрації. Має 20-річний досвід роботи в соціальній сфері та молодіжній політиці. Реалізувала низку вагомих проектів для дітей, молоді, жінок, сімей учасників АТО, осіб з інвалідністю та людей старшого віку. За її ініціативи створено найкращий в Україні сучасний креативний простір для молоді «Вінницький обласний молодіжний центр «Квадрат». Залучила кошти міжнародного фонду та створила Обласний притулок для жінок з дітьми, які постраждали від домашнього насильства. Ініціювала зміни до обласної програми, які дозволили оздоровлювати дружин загиблих учасників АТО разом з дітьми дошкільного і шкільного віку, та їх батьків.

Володимир Костюк. Кандидат в депутати Вінницької обласної ради. Кандидат медичних наук. Лікар з 30-річним стажем. Провів більше 10 тисяч операцій. Автор більше 20 наукових праць. Співавтор трьох медичних посібників і навчальної книги. Працює ортопед-травматологом медичного центру «Альта-Медика».

Віталій Плясовиця. Кандидат в депутати Вінницької міської ради. Архітектор. Керівник Архітектурно-проектної майстерні «Плясовиці». Громадський діяч. Автор понад 60-ти архітектурних проектів у Вінниці, та в Україні. Серед відомих проектів - нова школа-гімназія №24 на Поділлі, дитячий садочок «Пазлик», ТЦ «Магігранд», ТЦ «ПетроЦентр», ТЦ «Поділля Сіті», арт-галерея «Інтершик», громадські площі та парки в Бершаді, Тростянці, Гайвороні, Жмеринці.

Олександр Теренчук. Кандидат в депутати Вінницької міської ради. Підприємець та власник авторської кав’ярні. Громадський діяч. Директор команди Ліги сміху «Вінницькі». Актор проектів «Країна У», «Одного разу під Полтавою» і «Казки У». Ведучий. Автор сценарію відомих вінничанам проектів: «День Європи», «День міста», «Відкриття новорічної ялинки», «День захисту дітей», «Кращий Художник».

Діана Подолянчук. Кандидатка в депутати Вінницької міської ради. Громадська діячка, волонтерка. Аспірантка ВДПУ ім. М. Коцюбинського. Художній керівник та тренер у школі танцю «Шахіна». Голова ГО «Творче покоління». Організатор соціально-благодійних проектів, в рамках яких передали гуманітарну допомогу людям поважного віку, бійцям в зону ООС, вихованцям інтернатних закладів, дітям з малозабезпечених родин та безхатченкам.

Сергій Пліхта. Кандидат в депутати Вінницької міської ради. Підприємець. Голова ГО «Щира турбота». Підтримують діяльність кризового центру «Дім мама», де перебувають жінки з дітьми, які страждають від домашнього насильства. Реалізовують благодійні проекти для сиріт, дітей учасників АТО, малозабезпечених родин. Допомагають вінничанам вирішувати проблемні питання благоустрою в місті.

Костянтин Корженко. Кандидат в депутати Вінницької міської ради. Підприємець. Меценат. Учасник бойових дій. У 2014-2015 роках в складі 79-ї окремої десантно-штурмової бригади воював за населені пункти Широкине, Чермалик, Павлопіль, Гранітне, Мар’їнка.

Від «Слуги Народу» йде 46 кандидатів на голів об’єднаних громад Вінницької області

Сергій Борзов - кандидат на посаду Вінницького міського голови.

Володимир Ящук - кандидат на посаду Іллінецького міського голови.

Геннадій Терлецький - кандидат на посаду Липовецького міського голови.

Олександр Пузир - кандидат на посаду Козятинського міського голови

Олександр Сомик - кандидат на посаду Гайсинського міського голови.

Ігор Осадчук - кандидат на посаду Немирівського міського голови.

Олександр Коваль - кандидат на посаду Ладижинського міського голови.

Михайло Кольченко - кандидат на посаду Бершадського міського голови.

Євгеній Дубовий - кандидат на посаду Барського міського голови.

Андрій Сільченко - кандидат на посаду Жмеринського міського голови.

Геннадій Глухманюк - кандидат на посаду Могилів-Подільського міського голови.

Ганна Сінчак - кандидат на посаду Ямпільського міського голови.

Сергій П’ятківський - кандидат на посаду Хмільницького міського голови.

Денис Мазур - кандидат на посаду Тульчинського міського голови.

Вадим Соляник - кандидат на посаду Шаргородського міського голови.

Віктор Пурдик - кандидат на посаду Гніванського міського голови.

Зінаїда Бутенко - кандидат на посаду Погребищенського міського голови

Петро Десятник - кандидат на посаду Піщанського селищного голови.

Володимир Котюжанський - кандидат на посаду Крижопільського селищного голови.

Віктор Стецький - кандидат на посаду Вороновицького селищного голови.

Роман Трачук - кандидат на посаду Вендичанського селищного голови.

Петро Рудик - кандидат на посаду Чернівецького селищного голови.

Володимир Рубанський - кандидат на посаду Мурованокуриловецького селищного голови.

Олег Храновський - кандидат на посаду Чечельницького селищного голови.

Сергій Сливка - кандидат на посаду Оратівського селищного голови.

Олександр Дорось - кандидат на посаду Томашпільського селищного голови.

Таїсія Короленко – кандидат на посаду Стрижавського селищного голови.

Галина Пивовар - кандидат на посаду Літинського селищного голови.

Костянтин Гавриш - кандидат на посаду Тиврівського селищного голови.

Василь Романюк - кандидат на посаду Теплицького селищного голови.

Таїсія Науменко - кандидат на посаду Тростянецького селищного голови.

Катерина Райська - кандидат на посаду Глуховецького селищного голови.

Сергій Фігура - кандидат на посаду Шпиківського селищного голови.

Олександр Будківський - кандидат на посаду Війтівецького сільського голови.

Інна Цимбал - кандидат на посаду Станіславчицького сільського голови.

Володимир Устименко - кандидат на посаду Уланівського сільського голови.

Василь Малярчук - кандидат на посаду Северинівського сільського голови.

Михайло Сопільняк - кандидат на посаду Бабчинецького сільського голови.

Олександр Года - кандидат на посаду Джулинського сільського голови.

Олександр Гаврилюк - кандидат на посаду Городківського сільського голови.

Володимир Парно - кандидат на посаду Краснопільського сільського голови.

Іван Хрищенюк - кандидат на посаду Самгородського сільського голови.

Сергій Барчук - кандидат на посаду Агрономічного сільського голови.

Юрій Бойцун - кандидат на посаду Якушинецького сільського голови.

Сергій Ковальський - кандидат на посаду Кунківського сільського голови.

Олена Покотилова - кандидат на посаду Іванівського сільського голови.Переглядів: 10133
Поширень: 0