У Вінниці рятувальники ліквідували умовну пожежу на об’єкті енергетики

22  вересня у Вінниці, в приміщенні підприємства Південно-Західної енергетичної системи рятувальники провели тактико-спеціальні навчання з ліквідації умовної пожежі.

За тактичним задумом, в одному із кабінетів на третьому поверсі адміністративної будівлі, внаслідок порушення правил пожежної безпеки виникла пожежа, також існувала загроза поширення полум’я.

У Вінниці рятувальники ліквідували умовну пожежу на об’єкті енергетики

Адміністрація закладу ще до прибуття підрозділів ДСНС оперативно та швидко провела евакуацію всіх працівників, які на момент виникнення умовної пожежі перебували в приміщенні, а також сповістили про подію оперативно-рятувальну службу. До прибуття рятувальників, першим на боротьбу з вогнем вступив особовий склад відомчої пожежної команди, також за допомогою сучасної системи сповіщення було оголошено про те, аби всі працівники та відвідувачі підприємства залишили приміщення, в якому сталося займання.

У Вінниці рятувальники ліквідували умовну пожежу на об’єкті енергетики

За лічені хвилини до місця виклику були направлені чергові караули трьох державних пожежно-рятувальних частин обласного центру.

По прибуттю на місце події, надзвичайники в апаратах захисту органів дихання провели розвідку приміщень на випадок виявлення людей, які через сильне задимлення коридорів залишилися «заблокованими» у кабінетах. В одному з останніх бійці ДСНС побачили чоловіка, який сигналізуючи про себе, вже стояв у віконному отворі та очікував на порятунок. За допомогою автодрабини вогнеборці в максимально короткий термін дісталися потерпілого, евакуювали його та негайно вжили заходів щодо локалізації й подальшої ліквідації умовної пожежі.

У Вінниці рятувальники ліквідували умовну пожежу на об’єкті енергетики

До проведення даних навчань від ДСНС залучалося 20 чоловік особового складу та 5 одиниць пожежно-рятувальної техніки.

За словами керівника гасіння пожежі – заступника начальника першого державного пожежно-рятувального загону Сергія Коломійця, вогнеборці повністю справилися з поставленою задачею, а отже дані навчання були проведені на оцінку "добре".Переглядів: 1921
Поширень: 0