Депутати міської ради під час сесії виділили 8 млн грн на облаштування системи опалення в СКА

Під час чергової сесії міської ради, депутати підтримали зміни до «Програми економічного і соціального розвитку Вінницької міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік». Зокрема вони схвалили рішення щодо виділення 8 млн грн на облаштування системи опалення у спортивному комплексі по вул. А. Янгеля. 

У Вінниці триває реконструкція спортивного комплексу (СКА) по вул. Академіка Янгеля (колишня вул. Фрунзе). Наразі на об’єкті утеплюють фасад, влаштовують систему опалення та інші комунікації, також укладають спортивний паркет в ігровій залі. Роботи виконані уже на 65%. Для того, щоб під час зими зберегти усе, що було зроблено, приміщення потрібно забезпечити опаленням. Тому, Сергій Моргунов ініціював перед депутатами виділення коштів для продовження реконструкції СКА і наголосив, що це важливе рішення. 

«Важливе рішення, яке стосується реконструкції спортивного комплексу на вул. Янгеля, який має робочу назву «Аква-Він». 8 млн грн мають піти на облаштування системи теплозабезпечення. Також потрібно провести ще відповідні оздоблювальні роботи по утепленню цієї будівлі. Ви знаєте, що у зв’язку з карантином ми скоротили видатки на цей об’єкт, тому що нам необхідно було завершити школу на Поділлі. Ми також сконцентрували зусилля на завершенні будівництва корпусу ШМД. Але провели відповідну оптимізацію бюджету і маємо певну економію. Тому можемо переправити відповідний ресурс», - зазначив міський голова Сергій Моргунов.   

Відзначимо, що нещодавно очільник міста проінспектував хід виконання робіт та поспілкувався із будівельниками  . Переглядів: 1897
Поширень: 0