За місяць 1523 вінничанина отримали талони на оформлення субсидії в опалювальний період

Вінничанам, які вперше мають наміри оформити субсидію та тих домогосподарств, в яких відбулися зміни в складі сім’ї, у вересні вже видали 1523  талонів попереднього запису.  Всім іншим вінничанам, які отримували субсидію в неопалювальний період, буде проведено автоматичний перерахунок розміру допомоги на опалювальний період 2020-2021 років. 

«З початку вересня в управліннях соціального захисту населення розпочали видавати талони попереднього запису на оформлення субсидії в опалювальний  період. Такі талони уже отримали 1523 вінничанина.  Хочемо звернути увагу, що в період продовження карантинних заходів прийом громадян  здійснюється тільки на умовах попереднього запису. Вінничанам, які отримували субсидії в попередні роки, перерахунок буде здійснено автоматично. Тому в Прозорі офіси їм звертатись не потрібно», – відзначила директорка департаменту соціальної політики Валентина Войткова

Призначення субсидії розпочнеться орієнтовно з 15 жовтня, з моменту офіційного початку опалюваного сезону. 

Талони попереднього запису можна отримати:

  • в Прозорих офісах за місцем реєстрації (проживання): пр. Космонавтів, буд.30 (2 поверх) або вул. Замостянська, буд. 7. Графік роботи: понеділок- п’ятниця з 9.00 до 18.00.  
  • в телефонному режимі за номерами 59-90-45 (УСЗН Правобережне), 50-86-26, 50-86-77 (УСЗН Лівобережне),
  • через Інтернет на офіційному сайті Вінницької міської ради у розділі «Персональний кабінет».


Переглядів: 2372
Поширень: 0