Олександр Вешелені повернувся до виконання своїх повноважень – суд закрив провадження щодо посадовця

28 вересня Вінницький апеляційний суд скасував постанову Вінницького міського суду щодо притягнення директора департаменту маркетингу міста та туризму Вінницької міської ради Олександра Вешелені до адміністративної відповідальності. Посадовця звинувачували у начебто вчиненні дій в умовах реального конфлікту інтересів та неповідомленні про це, відповідно до чинного законодавства (ч.ч. 1,2 ст. 172-7 КУпАП). 

У ході розгляду апеляційної скарги суд встановив недоведеність винуватості Олександра Вешелені у матеріалах та доказовій базі справи, де, зокрема, не було розкрито корисливого мотиву та наявності майнового чи немайнового інтересу в момент заключення департаментом договорів надання послуг. 

«Для мене важливою була і залишається прозорість у діяльності органів місцевого самоврядування. Усі рішення – включно з забезпеченням фінансування тих чи інших заходів – готовий аргументовано обговорювати з представниками туристичної галузі та громадськістю так само, як і звітувати про результати та ефективність використання бюджетних коштів. І я завжди стою на принципах виключення будь-яких приватних інтересів у своїй діяльності на такій відповідальній посаді – і ці принципи так само поділяють мої колеги та керівництво», – наголосив директор департаменту маркетингу міста та туризму.

Провадження закрите апеляційною інстанцією у зв’язку з відсутністю події і складу адміністративного правопорушення. Олександр Вешелені повернувся до виконання своїх повноважень директора департаменту.


 Переглядів: 1714
Поширень: 0