Впродовж парку Дружби народів ремонтують тротуар

У Вінниці, поряд з парком Дружби народів, на вул. Андрія Первозванного завершують облаштовувати тротуар. Під час робіт його розширили на пів метра. Наразі триває облаштування зеленої зони.  

Протягом 2020 року у Вінниці дороги та тротуари оновлюють переважно поточними ремонтами, оскільки епідемія коронавірусу внесла свої корективи у попередні плани і видатки на капітальні ремонти були значно скорочені. З початку року у Вінниці виконано поточний ремонт тротуарів на ділянках 20 вулиць, - серед них і вул. Андрія Первозванного. 

«При прокладанні кабельної лінії було пошкоджено старий асфальт, зелені зони. Усе це відновлюємо спільно із підрядною організацією, яка його пошкодила. Уже повністю завершили роботи на ділянці від Космонавтів до 600-річчя.  Загалом облаштували біля 1,1 км тротуару.  Ще буде доасфальтовано додатково 42 метри в напрямок податкової.  Також нам потрібно ще розпланувати узбіччя, забрати звідти сміття», - зазначає начальник відділу ремонту об’єктів благоустрою департаменту комунального господарства і благоустрою Леонід Демченко. 


Переглядів: 2213
Поширень: 0