Міська влада збільшує кількість ліжок для хворих на COVID-19

Наразі у Вінниці 416 ліжок для хворих на COVID-19. Міська влада продовжує розгортати нові "ковідні" ліжка. Заплановано, що на 1 грудня кількість таких ліжкомісць зросте до 585. Цього тижня хворих на ковід розпочнуть приймати на базі пологового будинку №1. Також продовжуються роботи по облаштуванню додаткових ліжок у МКЛ №3, тут розгорнуть ще 24 таких місця.

Важливим завданням для себе міська влада ставить - забезпечення важкохворих пацієнтів можливістю лікування в стаціонарі під наглядом лікарів.

У міській лікарні №1 розгорнуто 285 ліжок. У гінекологічному відділенні пологового будинку №2 є 25 ліжок для надання допомоги хворим вагітним, роділлям та породіллям з міста та районів області.

У МКЛ №3 – 106 таких місць. До речі, тут тривають ремонтні роботи для облаштування ще додаткових місць, загалом їх має бути 130. «У рамках міжнародного благодійного проекту заплановано розмістити у цій лікарні потужний кисневий концентратор. Це обладнання, яке дозволяє захоплювати повітря з атмосфери і виділяти кисень. За правилами проекту такі концентратори виділено по одному на область і розміщуватимуть їх у багатопрофільних лікарнях, які не мають достатнього централізованого забезпечення киснем. МКЛ №3 подала заявку і пройшла відбір», – каже директор департаменту охорони здоров'я міської ради Олександр Шиш.

В рамках плану заходів по попередженню поширення коронавірусної хвороби, триває розгортання стаціонарних ліжок на базі пологового будинку №1. Для цього частина приміщення закладу була доукомплектована та дооснащена, прокладено кисневу магістраль і облаштовано кисневі точки.

З ранку 19 листопада у приміщенні пологового будинку розпочнуть прийом хворих на коронавірус. Для цього тут буде задіяно 25 ліжок інфекційного профілю, 10 ліжок інтенсивної терапії та реанімації. А також 35 ліжок для надання допомоги вагітним та роділлям з ознаками вірусу. Загалом до 1 грудня у цьому закладі створять 145 місць для лікування хворих на коронавірус.

Жіночу консультацію буде розміщено в відокремленій амбулаторії ЦПМСД№3, забезпечивши окремий вхід. Тобто вагітним вінничанкам, які проживають на Вишеньці, не потрібно буде їхати на Старе місто чи на Замостя для спостереження в свого дільничного акушера.Переглядів: 2092
Поширень: 2