ОСББ та управлінські компанії забов'язані прибирати сніг на прибудинкових територіях


За Правилами благоустрою території Вінницької міської територіальної громади розчищати від снігу прибудинкові території повинні ОСББ та управлінські компанії. Їх роботу перевіряє департаментт житлового господарства міської ради та інспектори Муніципальної варти. 

За неналежне прибирання територій за останні два тижні уже складено три адмінпротоколи та понад 800 приписів. 

«Управлінськими компаніями проводиться робота щодо підтримання прибудинкових територій в належному стані.  У період рясних снігопадів вони залучали всю наявну техніку та двірників, а також в деяких підприємствах залучали інженерно-технічних працівників для розчищення прибудинкових територій. В п’ятницю ми проводили моніторинг щодо належного утримання та прибирання прибудинкових територій. Також ми отримували нарікання по будинках, де створені ОСББ. Деякі представники об’єднань співвласників багатоквартирних будинків чомусь вважають, що проїзди вони не повинні чистити. Хоча утримання прибудинкових територій в належному стані, в тому числі і проїздів, - це саме їхній обов’язок. З цього питання ми спілкувалися з Муніципальною вартою. Вони нам допоможуть виявляти порушників і відповідно реагувати», – зазначив директор департаменту житлового господарства Роман Фурман.  

Мешканці, які хочуть покращити якість прибирання на своїх прибудинкових територіях або ж не задоволені роботою ОСББ та управлінських компаній, можуть звернутися до Ситуаційного центру: (067) 4-102-101, Viber (050) 747-65-63. А також до «Цілодобової варти» – багатоканальний номер 15-60.Переглядів: 1597
Поширень: 1