У Вінниці штрафують компанії за неякісне прибирання снігу


Через складні погодні умови та велику кількість снігу міські комунальні служби прибирають місто цілодобово. До розчистки міських площ, алей, скверів, парків та тротуарів залучають не тільки техніку та працівників КП «Вінницьке шляхове управління», а й КУП «ЕкоВін», «Вінницязеленбуд» та приватні підприємства ТОВ «Магістраль» та «Надія». 

Зважаючи на складні погодні умови працівники КП «Вінницьке шляхове управління» прибирають магістральні вулиці та тротуари, після чого працюють на другорядних та на приєднаних територіях.

Міські сквери, проспекти, та парки прибирають від снігу працівники КП «Вінницязеленбуд», також до розчистки площ залучаються і працівники КУП «ЕкоВін». 

«Протягом останнього тижня проводилася посилена цілодобова робота по розчищенню міста від снігу. Було забезпечено своєчасний випуск по маршрутах пасажирського транспорту. Загалом було задіяно 57 одиниць техніки та 183 працівника. Було вивезено 480 метрів кубічних снігу. Сьогодні працює близько 40 одиниць техніки, по місту вже оброблено спуски та підйоми. Працівники продовжують чистити виходи на пішохідні переходи та зупинки громадського транспорту, також паралельно прочищаємо тротуари. Враховуючи сильні опади техніці та працівникам дорожніх служб доводиться по кілька разів прибирати по маршрутах», – розповів заступник директора департаменту комунального господарства та благоустрою Юрій Семенюк. 

Також, до розчистки тротуарів залучили й приватні підприємства, зокрема ТОВ «Магістраль». Його працівники здійснюють прибирання на Вишеньці та Замості. Саме це підприємство минулого четверга під час сильної ожеледиці не забезпечило якісне прибирання тротуарів на своїй території. Інспектори Муніципальної варти надали припис відповідальній особі ТОВ «Магістраль», але умови припису було проігноровано. Після чого  інспектори склали протокол про адміністративне правопорушення за ст. 152 КУпАП, який передбачає штраф.
 Переглядів: 1261
Поширень: 0