На Житомирщині відшукали 15-річного вінничанина, який втік з реабілітаційного центру та ночував в нежилих будівлях

З повідомленням про зникнення підлітка до поліції  звернувся  керівник  соціального закладу.  Він розповів, що  хлопець  близько півдня самовільно  залишив заклад та про його місцеперебування невідомо нічого.  Неповнолітній неодноразово залишав місця свого проживання, були орієнтовані всі мобільні поліцейські екіпажі області. 

Окрім того, інформацію про зникнення дитини передали сусіднім областям та розмістили в соціальних мережах та засобах масової інформації. 

Розшукали хлопця в Житомирській області. 19 лютого  близько 18 години неповнолітній зайшов до  магазину в одному із сіл Овруцької територіальної громади. Продавець торговельного закладу, яка бачила у соціальних мережах інформацію про його розшук, повідомила про це дільничного офіцера поліції. Перевіривши бази  даних, поліцейський повідомив колег з Вінниччини.  Підлітка доставили до місцевого  відділу поліції та передали  вінницьким поліцейським. Зараз хлопець знаходиться у соціальному закладі. 

Працівники поліції поспілкувалися з  втікачем. Він розповів, що пішов із закладу, оскільки любить подорожувати. З центрального автовокзалу Вінниці він автобусом  приїхав у Житомир, після чого  - до Овруча.  Весь цей час він жив у нежилих домівках.  Переглядів: 2849
Поширень: 7