В рамках тижня «Вінницької милі» у холі Міської ради відкрилась виставка проектів урбаністів

10 вересня, у холі Вінницької міської ради розпочала працювати виставка робіт урбаністів зі Львова, Києва, Івано-Франківська та Вінниці, які працювали в рамках «Студії ідей» над концепцією розвитку проспекту Коцюбинського. Вінничани можуть побачити, яким може бути проспект Коцюбинського та зможуть надати свої пропозиції.   Для цього поруч з проектами розміщена скринька.

Тиждень «Вінницької милі» - черговий етап масштабного міського проекту, метою якого є оновлення проспекту Коцюбинського та одного з найбільших мікрорайонів Вінниці – Замостя. 

«Люди, які приїздять до Вінниці залізничним транспортом, отримують перше враження про місто саме від проспекту Коцюбинського. Для вінничан це надважлива транспортна артерія, місце в якому сконцентровані об’єкти торгівлі. Протягом дня тут величезний трафік людей. З огляду на те, що місто розвивається, виникла ідея створити новий громадський простір. Для цього був створений проект «Вінницька миля», адже довжина проспекту Коцюбинського близька до довжини сухопутної милі. До речі, до створення цього проекту долучились наші швейцарські партнери», - зазначив під час відкриття виставки заступник міського голови Владислав Скальський. 

В рамках тижня «Вінницької милі» у місті відбудеться ряд заходів, деталі можна дізнатися на сторінціПереглядів: 1644
Поширень: 1