Види серверів і їх ролі

Види серверів

Сервер — це програмне забезпечення, що приймає запити від клієнтів. Від вибору правильного серверу залежить ступінь коректності роботи безлічі програм та сайтів. До них можуть підключатися інші сервери та комп'ютери. Завдяки цьому Ви можете зберігати важливі файли та документи саме на сервері. Врата даних — подія, що може трапитися з кожним. А якщо Ви — велика організація, дані необхідно зберігати у найбільш надійному місці. Регуляція серверів являє собою одну з важливих функцій, що допомагає шифрувати будь-які файли.

Існують такі види серверів:

  • Файлові сервери.
  • Проксі-сервери.
  • FTP-сервери.
  • WEB-сервери.

Кожен з цих видів має своє призначення та відповідає певним характеристикам. Ви можете обирати сервер в залежності від своїх потреб. Якщо Ви бажаєте орендувати Linux VPS, розгляньте каталог нашого сайту. Тут Ви гарантовано знайдете те, що потрібно саме Вам.

Ролі серверів

Застосовується для покращення зв'язку та багатьох інших функцій. Зазвичай працює більш потужно, ніж звичайний комп'ютер. Роль його неоцінима, якщо компанія не має можливості побудувати свою серверну кімнату. В цьому випадку обладнання краще розмістити у дата-центрі. Потужність серверу краще обирати в залежності від потреб користувача. Наприклад, якщо Ви — власник невеликої компанії, для Вас необхідний сервер, що має менший загальний обсяг. Але Ви можете обрати сервер для майбутніх задач із "запасом".

Контролює роботу сервера системний адміністратор, але при оренді в нашій компанії ми пропонуємо підтримку 24/7. При виникненні питань напишіть нашим менеджерам — вони оперативно зреагують на Ваше повідомлення і допоможуть вирішити проблему.

Де можна створити власний сервер?

Якщо Ви шукаєте місце, де можна створити власний сервер, то ми — ідеальний варіант за співвідношенням ціни і якості. Ми пропонуємо оренду якісних серверів, що значним чином . Співробітництво з нами — це:

  1. Висока якість. Кожен клієнт, що замовлює оренду у нас, отримує високу якість зв'язку.
  2. Оперативність. Компанія швидко рерагує на кожне замовлення. Одразу після оформлення ми зв'язуємося з клієнтом та уточнюємо деталі.
  3. Низька ціна. Ми встановлюємо найбільш демократичні ціни на ринку, так як розуміємо ситуацію на ринку даної сфери послуг.
  4. Широкий асортимент. Вибір серверів, представлених на сайті, відрізняється різноманітністю. Саме тому Ви зможете вибрати той варіант, що необхідний саме Вам.

Оренда серверу з нами гарантує швидкість, якість та надійність. Замовляйте сервер у нас та отримуйте результат у найкоротші строки!


Переглядів: 1611
Поширень: 0