Сергій Моргунов: Наша мета – максимально наблизити до вокзалу громадський транспорт

Сьогодні, 24 березня, міський голова Сергій Моргунов зустрівся з керівництвом регіональної філії "Південно-Західної залізниці" АТ "Укрзалізниця". Обговорювали оновлення вокзальної площі та будівництво мосту на Тяжилів. 

Про це міський голова повідомив на своїй сторінці у Фейсбук: 

Представили виконавчому директору Артему Мироновичу та його команді проєкти для співпраці.
Серед них:

  • реконструкція Привокзальної площі
  • будівництво шляхопроводу через залізничні колії, який з’єднає вулиці Янгеля та Ватутіна
  • підведення залізничної гілки до Вінницького індустріального парку
  • створення «сухого порту» на території міста.

Проектне бачення оновлення Привокзальної площі ми розробили спільно зі швейцарськими експертами та партнерами з GIZ. Наша мета – максимально наблизити до вокзалу громадський транспорт, а саму площу зробити безбар’єрною та комфортною. Це має бути сучасний транспортний хаб з критими платформами, освітленням та інформаційними табло про прибуття потягів. Реалізація цього проєкту може стати прикладом для трансформації вокзальних площ по всій країні.   
Наступний стратегічний проєкт для Вінниці - вантовий міст, який повинен з’єднати Тяжилів із Замостям. Частина шляхопроводу пролягатиме через залізницю. Тому важливо спільно з «Укрзалізницею» розробити "дорожну карту" у земельних та юридичних питаннях, щоб уже цього року завершити підготовчий процес перед проектуванням. 
На перспективу також розглядаємо будівництво залізничної гілки до Вінницького індустріального парку, це значно б покращило саму логістику, а також підвищило інвестиційну привабливість.


Ще одна цікава ідея стосується створення у Вінниці «сухого порту» - вантажного терміналу з власними під’їзними коліями. 


Проєкти, про які сьогодні говорили на зустрічі, - потребують часу і значних капіталовкладень. І для нас надзвичайно важливо налагодити конструктивний діалог з державною компанією «Укрзалізниці» та об’єднати зусилля задля подальшого розвитку.Переглядів: 4295
Поширень: 22