У Вінниці створено додаткові реанімаційні ліжка для хворих на COVID-19 

Місто потребувало нових реанімаційних ліжок через зростання госпіталізацій хворих на COVID-19. На їх створення виділили додаткові кошти з бюджету громади. Тепер є 6 нових робочих місць для надання інтенсивної допомоги. Із них 3 у міській лікарні №3 та 3 в пологовому будинку №1, де лікують пацієнтів з коронавірусом. 

Робоче місце у лікарні - це комплекс складного устаткування, яке дозволяє підтримувати стан пацієнта та рятувати життя. 

Кожне функціональне ліжко оснащене сучасним апаратом штучної вентиляції легень, монітором пацієнта, який дозволяє контролювати життєво важливі функції, а також додатковим обладнанням – шприцевими дозаторами для введення ліків та інфузоматами.
“Відзначу, що у міських лікарнях у відділеннях реанімації та палатах інтенсивної терапії нині облаштовано 90 місць для допомоги пацієнтам з важким перебігом хвороби. На жаль, вони не пустують.
На боротьбу з пандемією місто закумулювало колосальні людські і фінансові ресурси: медицина зараз у пріоритеті. Дуже сподіваюсь, що ситуація стабілізується. Кожен має пам’ятати про протиепідемічні правила, щоб подбати про свою безпеку”, - повідомляє міський голова Вінниці Сергій Моргунов на сторінці Фейсбук. 


Також міський голова додав, що навантаження на стаціонари значне. На сьогодні зайняті 75% ковідних ліжок. У країні циркулюють більш агресивні за попередні - «британський» та «південноафриканьский» штами коронавірусу, вони вражають також і молодих людей. 
 
 Переглядів: 1478
Поширень: 0