У Вінниці пройшов тренінг для операторів поліції з п’яти областей України 

У Вінниці 8-9 квітня пройшов тренінг для  операторів служби поліції «102» щодо підвищення ефективності прийняття та опрацювання повідомлень про правопорушення або події, зокрема,  від іноземних спікерів. 

У заході взяли участь англомовні оператори служби «102»  Головних управлінь Національної поліції Вінницької, Миколаївської, Херсонської, Кіровоградської та Одеської областей. Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Вінницької області.  

Представники міжнародної місії познайомили учасників тренінгу з організацією роботи щодо  прийому  та опрацювання повідомлень про правопорушення, яка діє в країнах Європи.  На тренінгу йшлося про  способи ефективної комунікації при надходженні звернень від громадян, зокрема іноземців, правила якісного сервісу при обслуговуванні заявників. Також відпрацювали алгоритм дій за  різними робочими сценаріями, навчались швидко  перелаштовуватись, коли  надходить  дзвінок англійською  мовою та ознайомилися з іноземними специфічними термінами для опису різного виду правопорушень. 

Як зазначив тренер з загальних питань правоохоронної діяльності Консультативної місії Європейського Союзу Брендан Харкнес, під час тренінгу особлива увага зосереджена на вивченні кількох  концепцій, серед яких концепція емпатії  та співчуття, а також  захист прав людини та гендерна рівність.  

Тренінг організований Національною поліцією України за підтримки провідних фахівців Консультативної місії Європейського Союзу з реформування сектору цивільної безпеки України.  Переглядів: 1254
Поширень: 0