У Вінниці відкрилася виставка офіцерки ЗСУ приурочена річниці війни на Сході

Сьогодні, 13 квітня, у міському освітньо-аналітичному центрі допомоги ветеранам АТО/ООС, членам їхніх сімей та сім’ям загиблих (Ветеранський простір) відкрили виставку Наталії Жижко. Відвідувачі центру зможуть побачити картини художниці протягом двох тижнів.  

Наталія Жижко служить у лавах Збройних Сил України. Більше тридцяти років не тримала в руках пензля. Однак, у 2017 році спробувала намалювати картину, адже в дитинстві вона відвідувала художню школу. Руки не забули, як це створювати на полотні пейзажі, натюрморти на інше. Сьогодні на експозиції художниця показала одну із своїх перших робіт «Білі троянди».  

«У дитинстві я навчалася в художні школі, потім пішла до армії. Цього року уже 27 років я служу у лавах Збройних Сил України. Писати почала восени 2017 року. З того часу уже й не пригадаю скільки було виставок, а картини мої розлетілися по всьому світу – Англія, Словенії, Франція та інші міста. Укінці 2019 року у мене була персональна виставка у Польщі. У зв’язку з карантином минулого року відмінилося три закордонні виставки. Наразі мої картини виставляються у Києві», – розповіла художниця Наталія Жижко. 

У квітні 2021 року виповнюється рівно сім років, як триває неоголошена російсько-українська війна. 

Нагадаємо, у Вінниці кілька років тому створено міський освітньо-аналітичний центр допомоги ветеранам АТО/ООС, членам їх сімей та сім’ям загиблих (Ветеранський простір). 

Тут створили умови для підтримки військових. Воїнам допомагають повернутися до мирного життя, знайти роботу. Їм надають психологічну та правову допомогу. Щодня у центрі є відвідувачі. Творами мистецтва тут показують, що є життя після війни.  

«Ми хочемо, щоб до нашого центру приходили сім’ями, і їм тут було цікаво та приємно. Ми надаємо різні послуги ветеранам АТО/ООС, членам їхніх сімей та рідним загиблих. Це й правова допомога, психологічна, поміч з працевлаштуванням та й якісь складні життєві ситуації. Найпопулярнішою послугою у нас є реабілітаційна. У нас працює кваліфікований реабілітолог з великим досвідом роботи і золотими руками», – каже керівник міського освітньо-аналітичного центру допомоги ветеранам АТО/ООС, членам їх сімей та сім’ям загиблих Олег Климбовський.  Переглядів: 2688
Поширень: 0