У Вінниці оголосили початок земельного аукціону на вільну ділянку 

Земельні торги відбудуться у приміщення по вул. Келецька,63 (зал засідань) 27 квітня о 10:00.  

На аукціон виставляють вільну земельну ділянку, яка розташована за адресою: Вінницький район, смт. Десна, вул. Гагаріна, площею 0,2250 га (кадастровий номер - 0510100000:01:123:0010), яка пропонується до продажу у власність на земельних торгах. Цільове призначення земельної ділянки:  для будівництва та обслуговування будівель торгівлі. Стартова ціна лота встановлена в розмірі - 389 250 грн.  Про це повідомляють на сайті Вінницької міської ради.  

Виконавець торгів - Державне підприємство «Вінницький науково-дослідний та проектний інститут землеустрою». Для участі в земельному аукціоні необхідно подати заяву виконавцю торгів, а також сплатити гарантійний внесок у розмірі 19 463 грн. і реєстраційний внесок – 1 135 грн. Процедуру потрібно пройти до 16:00 21 квітня включно.  

Детальну інформацію про лот та виконавця торгів можна знайти на офіційному веб-сайті Держгеокадастру України за ЦИМ посиланням. 

«З метою наповнення бюджету Вінницької міської територіальної громади  департаментом  земельних ресурсів міської  ради проведено  роботу з пошуку вільних земельних ділянок комерційного призначення, які можуть бути передані в оренду (власність) на підставі земельних торгів  у формі аукціону. Нормами Земельного кодексу України визначено,  що продаж земельних ділянок комунальної власності або прав на них (оренди, суперфіцію, емфітевзису) підлягають продажу окремими лотами на конкурентних засадах. Земельні торги проводяться у формі аукціону, за результатами проведення якого укладається договір купівлі-продажу (оренди) з учасником (переможцем) земельних торгів, який запропонував найвищу ціну за земельну ділянку, в ході проведення торгів», - пояснив директор департаменту земельних ресурсів міської ради Сергій Кушнірчук.  

 
 Переглядів: 1803
Поширень: 0