По вулиці Миколайчука у Вінниці продовжують ремонтні роботи  

Із настанням тепла комунальні служби міста розпочали ремонтувати перший у цьому році двір багатоповерхівки – по вул. І. Миколайчука, 19. Минулого року там замінили інженерні мережі, в цьому – виконають капремонт покриття. Також цієї весни в рамках робіт з благоустрою облаштували автомобільну парковку в дворі по вул. Гонти,41.  

Відновлення прибудинкових територій у місті проходять комплексно. Ремонтують асфальтобетонне покриття, замінюють попередньо інженерні мережі, облаштовують відмостки біля кожного будинку та роблять благоустрій території. Більшість таких робіт проводиться на умовах співфінансування з мешканцями. При цьому 70% оплачує міська рада, 30% – співвласники. На таких умовах зазвичай облаштовують паркувальні зони, дитячі майданчики або встановлюють додаткові елементи благоустрою.  

«Наразі ми завершуємо роботи з благоустрою по вул. Гонти,41. У дворі облаштували паркову на 15 паркомісць. Роботи проводилися на умовах співфінансування з мешканцями. Наразі розпочинаємо комплексний капітальний ремонт прибудинкової території по вул. І. Миколайчука,19. Хочу зазначити, що ми перед початком робіт враховуємо чимало факторів, зокрема, наскільки самі мешканці готові долучатися до міської програми співфінансування», – зазначив директор департаменту житлового господарства міської ради Роман Фурман. Переглядів: 1997
Поширень: 4