Фестиваль та більше 25 онлайн-заходів: як вінничани святкуватимуть Великдень 

На культурному порталі міста Вінниці з 28 квітня по 3 травня відбудеться більше 25 пасхальних онлайн-заходів.  

Так, 28 квітня о 14:00 відбудеться онлайн-виставка творчих робіт учнів Вінницької дитячої школи мистецтв «Великодні дзвони». 29 квітня о 12:00 – мистецький проєкт «Світле свято Великодня» від Вінницького міського клубу. Цього ж дня о 14:00 на всіх бажаючих чекає онлайн-виставка творчих робіт учнів Вінницької дитячої художньої школи «Українська писаночка». А о 16:00 – майстер-клас «Диво-писанка Поділля» від Вінницької дитячої музичної школи №2. 

Також 29 квітня о 13:00, 15:00, 17:00 пройде цикл майстер-класів «Пасхальні сувеніри» від Вінницької міської централізованої бібліотечної системи. 

А 1 травня о 14:00 пройде проєкт «Великодні традиції Поділля» від Центра історії Вінниці. Також в цей день о 16:00 на вінничан чекає мистецький проєкт «Пасхальні візерунки» від Центру концертних та фестивальних програм. 2 травня о 14:00 пройде фольклорний онлайн-фестиваль «Великоднє диво». А 3 травня о 14:00 – концертна програма «Світле свято Великодня» від вихованців зразкової майстерні естрадного мистецтва «Зоряна мрія». 

Традиційний фольклорний фестиваль «Великоднє диво» відбудеться цьогоріч в онлайні на кшталт онлайн-марафону «Подільська коляда», що успішно пройшов в період різдвяних свят. Як зазначив Максим Філанчук, у рамках фестивалю презентують свою творчість фольклорні гурти новоприєднаних громад. Це яскравий приклад та свідчення швидкої інтеграції різних колективів сусідніх громад у велику, багату культурно та духовно вінницьку родину, - проце зазначають на сайті міської ради. 

Нагадаємо, у Вінниці до Великодня встановлять близько 20 великих писанок.Переглядів: 4623
Поширень: 0