До дня Перемоги у Вінниці проведуть близько 30 онлайн-заходів. ПРОГРАМА 

З нагоди відзначення 76-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, департамент культури міської ради та Центр концертних та фестивальних програм готують масштабний мистецький проєкт «Вічний вогонь Перемоги!» за участю провідних колективів та виконавців міста. Також візьумть участь у заходах новоприєднані громади, Центр військово-музичного мистецтва Повітряних Сил Збройних Сил України, естрадний оркестр «ВінБенд» та Академічний міський камерний хор ім. В. Газінського». Про це оголосили на сайті Вінницької міської ради. 

Цей проєкт можна буде переглянути 9 травня на сторінках у фейсбуці VinCultureCode та КЗ «Центр концертних та фестивальних програм» а також на телеканалі ВІТА. 

На веб-сторінках закладів культури відбудуться майстер-класи зі створення символу пам'яті – червоного маку. Загалом до Дня Перемоги готується близько 30 тематичних онлайн-заходів. 

На сторінці Центру історії Вінниці  буде розміщено низку публікацій із історичними фото предметів періоду Другої світової війни. 6 травня відбудеться цикл майстер-класів від БібліоARTмайстерня «Маки вічної пам'яті» від Вінницької міської централізованої бібліотечної системи. 

7 травня відбудеться виставка творчих робіт учнів Вінницької дитячої художньої школи «Мир в душі – мир у світі», також буде історична хроніка «вічний вогонь – мир та пам'ять живим» від Вінницької міської централізованої бібліотечної системи. 

8 травня можна буде переглянути виставку творчих робіт учнів Вінницької дитячої музичної школи №2 «Хай завжди буде мир», концерт «Вічна пам'ять» від вінницького міського клубу та презентацію конкурсу візуального мистецтва «Ніколи знову» від Вінницької дитячої коли мистецтв «Вишенька». 

А 9 травня відбудеться презентація виставки «Забуті жертви Другої світової війни» від Центру історії Вінниці, мистецький проєкт «Вічний вогонь перемоги» від провідних колективів та виконавців міста та концерт від творчих колективів Міського Палацу мистецтв «Часи пройшли, роки минули та ми героїв не забули». Переглядів: 2284
Поширень: 3