Відкриття ТК Барбара
Юрій Педос відвідав бійців зведеного загону вінницьких поліцейських, які несуть службу на Сході країни

11 вересня генерал поліції третього рангу Юрій Педос відвідав вінницьких поліцейських, які несуть службу у Бахмутському районі на Донеччині.  Він ознайомився з умовами проживання та несення служби бійців на блок-постах, а також вручив їм  грамоти та подяки.

Вінницькі правоохоронці несуть службу на Сході країни від самого початку бойових дій.  Сьогодні вони забезпечують роботу блок-постів, не даючи змогу завозити на мирну територію зброю, вибухівку, інші заборонені предмети, затримують осіб, які належать до незаконних формувань, встановлюють людей, що перебувають у розшуку.

Сьогодні на Донеччині несуть службу близько півсотні вінницьких поліцейських. Аби підтримати колег, керівник обласного главку разом з заступником начальника ГУНП Віталієм Ярмолюком привезли їм продукти харчування та речі першої необхідності, поспілкувалися з ними, а також за сумлінне несення служби в зоні ООС передали почесні грамоти від губернатора, мера м.Вінниці та ГУНП.

Поліцейських, які заступили на цілодобове чергування, Юрій Педос відвідав на блок-постах, потиснув кожному року, передав вітання з рідної Вінниччини.  

- Приємно, що роботу поліцейських Вінниччини позитивно характеризує не лише керівництво місцевої поліції, у підпорядкуванні якої вони зараз знаходяться, а й місцеві мешканці. Чотири роки поспіль бійці батальйону «Вінниця» захищають суверенітет країни. Вони виїздили на бойові завдання, надавали допомогу місцевому населенню, вивозили людей з-під обстрілів, - каже керівник поліції Вінниччини Юрій Педос. – На жаль, не обійшлось без втрат і поранень.

Невдовзі бійців, які вже два місця несуть службу у Бахмутському районі, замінять їхні колеги.

Небесна криниця


Переглядів: 310
Поширень: 0

Меблі для дому - ПетроЦентр