У Вінниці пройде книжковий фестиваль VinBookFest 

У центрі Вінниці пройде книжковий фестиваль VinBookFest. Захід проходитиме 15 та 16 травня на Європейській площі в змішаному форматі. 

Як розповіла радіо "Місту над Бугом" організаторка фестивалю Тетяна Верещак, частина подій, зокрема книжковий ярмарок за участі українських видавництв відбудеться офлайн, інша – онлайн.  

Хто саме з відомих письменників приїде до Вінниці, організатори VinBookFestу не розголошують, тримаючи інтригу. Охочі потрапити на оффлайн-зустріч з літераторами можуть зареєструватися на сторінці фестивалю у Фейсбук.  

"Ми будемо влаштовувати цікавий інтерактив на Фейсбуці: розміщуватимемо цікаві відомості про письменника і пропонуватимемо вінничанам відгадати, хто до нас завітає. Автор першої правильної відповіді отримає запрошення на зустріч. Буде обмежена кількість запрошених, але будуть стріми, прямі ефіри з креативного простору "Артинов". Тобто хто не потрапив на безпосередню зустріч, зможе побачити на Фейсбуці відео. Онлайн-трансляція у нас також буде з Варшавою, спілкуватимемось з іноземною письменницею. І видавництва до нас їдуть з Харкова, Києва, Чернівців", – розповіла Тетяна Верещак. 

Поруч з локацією на Європейській площі, де видавці презентують вінничанам свої книжкові новинки, розташуються цікаві тематичні фотозони. 

 
 Переглядів: 2153
Поширень: 0