Делегація з Маріуполя відвідала індустріальний парк, Замостянську та реконструкцію спортивного комплексу у Вінниці 

У Вінниці завершився візит делегації муніципалітету з Маріуполя. Гості обмінювалися досвідом у різних сферах муніципального управління. Зокрема, у фіналі своєї поїздки представники приазовського міста ознайомились з діяльністю індустріальних парків, ходом реконструкції спорткомплексу по вул. Ак. Янгеля, а також побували на вул. Замостянській, яка була комплексно оновлена в останні роки. На сайті міськради повідомляють, що учасники делегації назвали Замостянську «швейцарським куточком».  

На прикладі вулиці Замостянської гості ознайомилися з комплексним підходом щодо реконструкції об’єктів інфраструктури в місті, а також інноваціями, які були запроваджені безпосередньо у ході робіт на цій ділянці. Екскурсію оновленою алеєю для колег провів міський голова Сергій Моргунов. Він зазначив, що метою проєкту було створити комфортні та безпечні умови для усіх учасників дорожнього руху.  

Оскільки у Маріуполі планують розпочати випуск полімерної листової сталі з 2023 року для виробництва холодильників, то важливим для для гостей є також досвід створення Вінницького індустріального парку для залучення інвестицій.

«Те, що ми сьогодні побачили в індустріальному парку, – це круто. Це серйозний прорив, коли міжнародний бізнес, з яким вже підписаний контракт, і український бізнес, створюють нові робочі місця. Це сучасна лінія виробництва, це робочі місця і наповнення економіки, яка реверсно повернеться в такі інфраструктурні рішення, як, наприклад, вулиця Замостянська. Ми це також розуміємо і приїхали цей досвід вивчити. Сьогодні у складі нашої делегації є людина, яка також працює над створенням індустріального парку у місті Маріуполі. Нам важливо було отримати досвід Вінниці. А ще дуже важливо для нас створення електронного квитка, і важливо, що ви ділитися цим досвідом», - додав Вадим Бойченко.  

Вінницький міський голова Сергій Моргунов зазначив, що і Маріуполь має багато гарних і цікавих практик, які варто проаналізувати.  

«Ми маємо ділитися досвідом один з одним. Для нас досить цікавий досвід, який пов’язаний з реконструкцією і активізацією парків, скверів  - так, як це робиться у Маріуполі. Ви знаєте, що наш Центральний парк потребує серйозної уваги, і ми не хочемо «набивати шишки», тож приїдемо до Маріуполя, до наших друзів, вивчати цей досвід. Я думаю, сила держави – у сильному місцевому самоврядуванні, але якщо місцеве самоврядування «вариться у своєму котлі» - це неправильно. Треба обмінюватися досвідом, ділитися кращими практиками, вказувати на ті помилки, які кожен з нас робить в тому чи іншому напрямку - і тільки тоді одну й ту ж дорогу можна пройти різним відрізком часу. Краще цю дорогу пройти швидко, ефективно,  якісно і без помилок», - говорить Сергій Моргунов. Переглядів: 3232
Поширень: 10