У Вінницькій ОТГ планують безкоштовно стерилізувати безпритульних кішок 

У Вінницькій міській ОТГ до кінця 2021 року планують стерилізувати від 620 безпритульних кішок та котів. Наразі оголошений тендер на безкоштовну стерилізацію з компенсацією з міського бюджету розміром до 248000 гривень. 

Відповідне тендерне оголошення на сайті публічних закупівель ProZorro розмістив замовник – Департамент комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради, повідомляє Vежа. 

Вказується, що у разі успішної тендерної закупівлі послугу здійснюватиме переможець закупівлі (виконавець робіт) у своїх спеціалізованих закладах та приміщеннях. Надходження виконавцю безпритульних тварин має здійснюватися волонтерами та опікунами тварин або через відлов службою відлову тварин муніципального притулку МКП «Вінницязеленбуд». 

Крім цього, виконавець робіт повинен буде зафіксувати дату надходження тварини, її вид (породу), колір, вагу та приблизний вік тварини, від кого надійшла на стерилізацію, а також здійснити фотофіксацію даної тварини. 

Після стерилізації кішки, обов’язкове проведення щеплення проти сказу, провести проти паразитичну обробку та ідентифікувати тварину вищипом на вусі або іншим методом. 

Орієнтовна кількість тварин, які мають бути стерилізовані та повернуті волонтерам та опікунам тварин, становить не менше 620 штук. 

Очікувана вартість робіт – 248 000 гривень. У разі успішної тендерної закупівлі виконати роботи мають до 31 грудня 2021 року. 

 
 


Переглядів: 2403
Поширень: 0