Попередній мер Вінниці Володимир Гройсман опублікував запитання до Президента  

Екс-мер Вінниці та колишній голова Уряду Володимир Гройсман опублікував сьогодні відео-звернення з трьома запитанням до Володимира Зеленського.  

“Завтра у вас буде прес-конференція. Оскільки я не журналіст – мене там не буде, - каже Гройман у відео, - але мене, як і багато-багато мільйонів українців, цікавить декілька питань, на які я б дуже хотів отримати відповіді під час вашої прес-конференції”.  

" frameborder="0" allowfullscreen="">

1. Ви другий поспіль Президент, який обіцяє закінчити війну. Скажіть, будь ласка, у який спосіб і коли ви це зробите?, - запитує попередній мер Вінниці. 

2. Скажіть, будь ласка, коли всі українці будуть вакциновані? І якщо цього не станеться, чи готові ви персонально нести за це відповідальність? 

3. Багато засобів масової інформації пишуть про те, що ваші депутати фракції «Слуга народу» отримують в конвертах щомісячну тіньову заробітну плату. Від 20-ти тисяч доларів. Якщо це підтвердиться, ви розпустите корумповану Верховну Раду? 

Наприкінці Володимир Гройсман висловив сподівання, на те, що завтра на прес-конференції президент озвучить відповіді на ці запитання. 


Переглядів: 1694
Поширень: 5