“Кількість аварій може змінюватись, а кров потрібна завжди”, - Вінницькі патрульні стали донорами для постраждалих у ДТП 

Сьогодні у Вінницькій обласній станції переливання крові патрульні здавали кров у рамках Тижня безпеки дорожнього руху. Патрульні здавали кров для постраждалих у ДТП. 

За 4 місяці поточного року (з січня по квітень) на території нашого обслуговування трапилось 579 ДТП, з них 55 — з потерпілими. У цих ДТП травмувалось 8 дітей, одна - загинула.  

“Ми як ніхто знаємо, що кров є дійсно потрібною, оскільки ми виїжджаємо на ДТП з потерпілими і ми знаємо для кого ми її здаємо... Від аварій ніхто в нас не застрахований, їхня кількість може змінюватись, а кров потрібна завжди”, - зазначив патрульний Володимир Греасимчук.  

“В Україні з 17 по 23 травня триває тиждень безпеки дорожнього руху. Вінницькі патрульні всебічно беруть участь у різних заходах. Наші офіцери проводять зустрічі в садочках, школах, технікумах”, - звітує речниця Патрульної поліції Тетяна Плахотнюк.  

Загалом сьогодні патрульні здали 4700 мілілітрів крові для постраждалих.

Зазначимо, здати кров у центрі переливання може кожен охочий. Про те, хто може бути донором крові і як готуватися до здачі крові, читайте за ЦИМ посиланням

Центр служби крові працює з 8:00 до 14:30. Адреса Центру: вул. Пирогова, 48. 

За наявністю крові у центрі можна слідкувати за ЦИМ посиланням.  Переглядів: 1537
Поширень: 0