Розваги з дотриманням крантинних обмежень: у Вінниці почали роботу 33 пришкільних табори 

З 8 до 25 червня у Вінницькій міській територіальній громаді працюватимуть 33 пришкільні табори. Цього року у них відпочинуть 5300 дітей. Працюватимуть табори з 9:00 до 17:00 години з дотриманням карантинних обмежень.  Про це повідомили на сайті Вінницької міської ради.  

Серед запланованих розваг для дітей - екскурсії, різноманітні конкурси, квести, флешмоби та спортивні змагання. 

«З кожним роком  кількість охочих відвідувати літні пришкільні табори зростає. І цей рік не став винятком. 5300 маленьких вінничан відпочиватимуть в 33 пришкільних таборах. З яких 2 - з англомовними загонами на базі Гуманітарної гімназії №1 та Спеціалізованої школи І ступеня №25. Ми раді, що незважаючи на пандемію, маємо можливість відкрити їх цього року», - розповіла начальник відділу виховання та позашкільної роботи департаменту освіти міської ради Наталія Перекрестенко.  

Цього літа через епідемію коронавірусу робота пришкільних таборів відрізнятиметься від попередніх років. Діятимуть певні обмеження для безпеки перебування дітей у таборах. На територію табору заборонений вхід стороннім. А більшість заходів відбуватиметься не в приміщенні, а на вулиці.   

«Ми не можемо цього сезону проводити розважальні масові заходи за участі сторонніх людей. Вчителі самі організовуватимуть усю програму. Але щоб урізноманітнити дозвілля дітей – вони відвідають аквапарк на базі спорткомплексу «Маяк», а також дитячу виставу в театрі ім. Садовського. На це вже виділені кошти з бюджету міської громади», - додала Наталія Перекрестенко.  


Переглядів: 1107
Поширень: 0